وردپرس اجازه آپلود انواع فایل ePub به سایت شما با استفاده از کتابخانه رسانه ها به دلایل امنیتی را نمی دهد. در این مقاله ما به شما نحوه ی  آپلود فایل ePub در سایت وردپرس را آموزش میدهیم. اگر شما سعی می کنید یک فایل با epub و یا فرمت فایل پرتال فروشگاه را آپلود کنید

این افزونه محدودیت حذف ندارد و به شما اجازه آپلود فایل های EPUB  را اجازه می دهد به همان شیوه آپلود انواع فایل های دیگر (به عنوان مثال: پی دی اف، .JPG، وبلاگ و غیره).

این پلاگین بسیار مفید است اگر شما در حال دانلود رایگان فایل های EPUB از سایت خود با استفاده از یک پلاگین مانند مانیتور دانلود ساده است. همچنین می تواند مفید باشد اگر شما در حال فروش کتاب های الکترونیکی در فرمت EPUB با استفاده از یک پلاگین مانند WP فروشگاه الکترونیک است.

نصب و راه اندازی پلاگین

به بخش مدیریت وردپرس خود بروید و بر روی زبانه آپلود کلیک  کنید و بعد از آن پلاگین (allow-epub-file-upload.zip) را نصب و فعال سازی کنید.

این پلاگین فعال پس  قادر به آپلود انواع فایل EPUB در  سایت وردپرس شما را دارد.

نصب و راه اندازی پلاگین در وردپرس

نصب و راه اندازی پلاگین

امیدوارم این مقاله به شما در  اجازه به آپلود فایل ePub در سایت وردپرس خود کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --