معرفی مجموعه

تیم طراحی وب سایت آنفایو فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ در مشهد آغاز نمود و خوشبختانه توانست تاکنون کارنامه موفقی را در رزومه خود به ثبت برساند.
این مجموعه در اسفند  ۱۳۹۳ موفق به دریافت نماد اعتماد ۲ ستاره به عنوان اولین مجموعهطراحی وب سایت دارای نماد شد.
همچنین همکاری با ارگانهای بزرگی همچون سازمان بهزیستی کشور و شورای ملی سالمندان و شرکت میترانیک و ایران فیلم از افتخارات این گروه است.

ما چطور کار میکنیم ؟

مجموعه طراحی سایت آنفایو به مدیریت علی آخرتی مراحل طراحی پروژه مشتریان را طوری برنامه ریزی کرده است که حقیقتا مشتریان در طول مدت زمان طراحی پروژه بصورت کامل بر روی روند طراحی سایت و پروژه شان اشراف و نظارت خواهند داشت.

همچنین به جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان تمامی قسمت های وب سایت دقیقا مطابق سلیقه خود آنها طراحی و پیاده سازی خواهد شد. بعلاوه تمامی اعضای مجموعه در مراحل خاصی از روند پروژه به مشتری مشورت هایی را به جهت بهتر شدن پروژه چه از لحاظ کارایی ظاهری امنیت سئو و چه از لحاظ سرعت خواهند داد.

در مرحله اول٫ اطلاعات اولیه از قبیل رنگ بندی ظاهری پروژه ساختار و چیدمان سایت (اسکتچ) از مشتری دریافت خواهد شد.

در مرحله بعد طرح اولیه وب سایت با توجه به اطلاعات دریافتی از مشتری توسط طراح گرافیست مجموعه طراحی و در نهایت چندین تصویر باکیفیت از صفحات وب سایت به مشتری ارسال خواهد شد. مشتری پس از مشاهده و بررسی دقیق در صورتی که بخش هایی نیاز به تغییر داشت موارد را ارسال و در صورتی که طرح مورد تایید ایشان بود نتیجه را اعلام خواهد کرد.

در مرحله سوم پس از تایید طرح گرافیکی پروژه وارد مرحله UI و طراحی نسخه دموی وب سایت خواهد شد. پس از اتمام این مرحله نیز دموی وب سایت که چندین فایل HTML هست به مشتری ارسال خواهد شد. مشتری دموی وب سایت را جهت بررسی مواردی همچون افکت ها ٫ سرعت لود ٫ اجرای بدون مشکل در تمامی مرورگرها ٫‌ریسپانسیو پروژه و موس هاور ها را به خوبی مشاهده خواهد کرد.

در مرحله نهایی پس از تایید دموی وب سایت برنامه نویسی پروژه شروع خواهد شد. و پس از اتمام برنامه نویسی ٫سایت آپلود و دسترسی های لازم به مشتری ارسال خواهد شد.

همچنین یک فایل ویدیویی آموزشی از نحوه کار با وب سایت و یک فایل ویدیویی آموزش سئوی داخلی سایت به مشتری ارسال خواهد شد.

پی از تحویل پروژه مدت زمانی بین ۷ تا ۳۰ روز بسته به گستردگی وب سایت٫ به عنوان بازه ی آزمایشی شروع خواهد شد. در این مدت مشتری با داده ها و اطلاعات واقعی سایت را مورد آزمایش قرار خواهد داد و پس از اتمام این مدت در صورتی که موارد و یا مشکلاتی در کارکرد وب سایت مشاهده شد تمامی موارد را به این مجموعه ارسال خواهد کرد تا مشکلات ظرف کمترین مدت رفع شوند.

همچنین لازم به ذکر است که کلیه وب سایت هایی که در این مجموعه طراحی و پیاده سازی میشوند بصورت رایگان شامل ۱ سال گارانتی خواهند بود.

اطلاعات مدیریت و صاحب امتیاز:

علی آخرتی با شماره تماس ۰۵۱۳۸۴۵۱۴۱−۰۹۳۵۵۲۴۰۸۹۱

علی آخرتی

برنامه نویس
info(at)on5.ir 09355240891

امیر محمدی

گرافیست
design(at)on5.ir 05138515396

نسرین معین

سئو
seo(at)on5.ir 09152411289

مهدی مداحپور

مدیر پروژه
order(at)on5.ir 09356200306