01

سفارش وب سایت

در اولین مرحله شما لیست انتظاراتتان از وب سایت را برای ما ارسال خواهید کرد. این لیست هرچه دقیق تر باشد مسلما به برآورد دقیقتری از هزینه و مدت زمان تحویل پروژه کمک خواهد کرد.

02

اعلام هزینه و مدت زمان

پس از اعلام شرح امکانات از سمت شما٫ مجموعه آنفایو آنها رو مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد و نتیجه بررسی به همراه برآورد دقیق از هزینه و مدت زمان تحویل پروژه خدمت شما ارسال خواهد کرد. ممکن است در این مرحله پیشنهادات ویژه ای نیز به حضورتان ارسال شود.

03

عقد قرارداد

پس از توافق اولیه در مورد امکانات و هزینه و مدت زمان تحویل قرارداد دقیقی تنظیم و بین مجموعه آنفایو و شما تنظیم خواهد شد. در این قرارداد شرح کاملی از امکانات توافق شده و تعهدات این مجموعه و شما مشتری گرامی آمده است.

04

طراحی و پیاده سازی

پس از عقد قرارداد مرحله اجرایی و پیاده سازی آغاز خواهد شد و طی مدت تعیین شده پروژه شما طراحی و پس از آن تحویل شما خواهد شد.

05

پشتیبانی و پشتیبانی

این مجموعه معتقد است که اتمام طراحی یک وب سایت اتمام یک پروژه نیست بلکه آغاز یک تعهد است. به همین دلیل تا زمانی که وب سایت شما آنلاین باشد این مجموعه موظف به ارائه خدمات پشتیبانی به سایتتان خواهد بود.

لطفا برای استعلام قیمت و برآورد هزینه و مدت زمان پروژه تنها کافیست فرم زیر را ارسال نمایید.

در کمتر از 8 ساعت جهت پیگیری پروژه تیم آنفایو با شما تماس خواهد گرفت.

اطلاعات فردی

ارائه جزئیات دقیقتر در مورد سفارش شما به برآورد درست از هزینه و مدت زمان تحویل پروژه کمک خواهد کرد. در صورتی که مایلید میتوانید برای ارائه جزئیات بیشتر روی دکمه ی بالا کلیک کنید٫ هرچند برای پیگیری سفارش شما٫ با همین اطلاعات به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

جزئیات بیشتر
اولویت اول :
اولویت دوم :