زبانی ساخت یافته برای پرس و جو ازبانک اطلاعاتی میباشد .مخفف Structerd Query Language میباشد . SQL محبوبترین زبان کامپیوتری است که برای ایجاد،تغییر ، بازیابی و عملیات بر روی داده ها در مدل رابطه ای میباشد. این زبان به سمت مدل شی گرا- رابطه ای نیز پیشرفت کرده است. SQL استانداردهای ANSI/ISO را نیز دریافت کرده است. با استفاده از SQL میتوانید داده هایی را که در بانک اطلاعاتی خود دارید به نحوی که میخواهید بازیابی کنید وهمچنین  مورد تحقیققرار دهید  ویا اگر خواستید تغییر دهید .
برای تمرین کردن با SQL به یک بانک اطلاعاتی همچون SQL – server و Access یا اوراکل و یا هر بانک اطلاعاتی دیگری نیازمندید . گرچه SQL زبانی تحت استاندارد ANSI (American National Standards Institute) میباشد اما هر بانکاطلاعاتی از نسخه دلخواه خودش استفاده میکند بنابراین ممکن است بعضی از دستورات دریک بانک اطلاعاتی بنا به نسخه ای از اس کیو ال که استفاده میکند با دستورات در بانکاطلاعاتی دیگر کمی متفاوت باشد. در مدل رابطه‌ای داده‌ها، زبان ساختارمند پرسش‌ها یا اس کیو ال زبانی است سطح بالا مبتنی بر زبان سطح پایین و ریاضی جبر رابطه‌ای که برای ایجاد، تغییر، و بازیابی داده‌ها و نیز عملیات بر روی آنها به‌کار می‌رود. با وجود آنکه SQL یک استاندارد است اما ورژن های مختلفی از آن وجود دارد. به هرحال SQL  یک استاندارد ANSI   میباشد و با آن مطابقت دارد و از تمام دستورات اصلی  از طریق مشابه پشتیبانی میکند. SQL میتواند کارهای زیادی انجام دهد از جمله : درخواستهای پیوسته یک پایگاه داده را اجرا کند – دوباره اطلاعات را از پایگاه داده پس بگیرد – یک رکورد شامل اطلاعات را در پایگاه داده ذخیره کند – اطلاعات پایگاه داده را به روز رسانی کند – SQL میتواند هر قسمت از اطلاعات را از پاگاه داده اصلاح یا حذف کند – یک پایگاه داده تازه بسازد – جداول حاوی اطلاعات جدید را به پایگاه داده اضافه کند – ا جازه تنظیم جداول و شیوه دستیابی به اطلاعات و نحوه نمایش اطلاعات را میده و …

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.