زباني ساخت يافته براي پرس و جو ازبانك اطلاعاتي ميباشد .مخفف Structerd Query Language ميباشد . SQL محبوبترین زبان كامپیوتری است كه برای ایجاد،تغییر ، بازیابی و عملیات بر روی داده ها در مدل رابطه ای میباشد. این زبان به سمت مدل شی گرا- رابطه ای نیز پیشرفت كرده است. SQL استانداردهای ANSI/ISO را نیز دریافت كرده است. با استفاده از SQL ميتوانيد داده هايي را كه در بانك اطلاعاتي خود داريد به نحوي كه ميخواهيد بازيابي كنيد وهمچنین  مورد تحقيققرار دهید  ویا اگر خواستيد تغيير دهيد .
براي تمرين كردن با SQL به يك بانك اطلاعاتي همچون SQL – server و Access يا اوراكل و يا هر بانك اطلاعاتي ديگري نيازمنديد . گرچه SQL زباني تحت استاندارد ANSI (American National Standards Institute) ميباشد اما هر بانكاطلاعاتي از نسخه دلخواه خودش استفاده ميكند بنابراين ممكن است بعضي از دستورات دريك بانك اطلاعاتي بنا به نسخه اي از اس كيو ال كه استفاده ميكند با دستورات در بانكاطلاعاتي ديگر كمي متفاوت باشد. در مدل رابطه‌ای داده‌ها، زبان ساختارمند پرسش‌ها یا اس کیو ال زبانی است سطح بالا مبتنی بر زبان سطح پایین و ریاضی جبر رابطه‌ای که برای ایجاد، تغییر، و بازیابی داده‌ها و نیز عملیات بر روی آنها به‌کار می‌رود. با وجود آنکه SQL یک استاندارد است اما ورژن های مختلفی از آن وجود دارد. به هرحال SQL  یک استاندارد ANSI   میباشد و با آن مطابقت دارد و از تمام دستورات اصلی  از طریق مشابه پشتیبانی میکند. SQL میتواند کارهای زیادی انجام دهد از جمله : درخواستهای پیوسته یک پایگاه داده را اجرا کند – دوباره اطلاعات را از پایگاه داده پس بگیرد – یک رکورد شامل اطلاعات را در پایگاه داده ذخیره کند – اطلاعات پایگاه داده را به روز رسانی کند – SQL میتواند هر قسمت از اطلاعات را از پاگاه داده اصلاح یا حذف کند – یک پایگاه داده تازه بسازد – جداول حاوی اطلاعات جدید را به پایگاه داده اضافه کند – ا جازه تنظیم جداول و شیوه دستیابی به اطلاعات و نحوه نمایش اطلاعات را میده و …

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

 

 


نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --