سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وب مستر و صاحب کسب و کار اینترنتی مبدل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می بایست در مسیر انجام خدمات سئو بصورت تخصصی تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین تر می گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید و از ابزار های سئو تخصصی استفاده کنید.

ابزار سئوی اول –

تولید محتوای سریع و خودکار

ایران اسپین

ایران اسپین

 

عوامل زیادی در کسب رتبه بهتر در گوگل توسط سایت شما تاثیر دارد که مهمترین و اصلی ترین عامل در بهینه سازی و سئوی سایت محتوا یک سایت است، باید گفت که محتوا عامل اصلی رتبه سایت است. برای این گفته می‎توان چندین دلیل ذکر کرد؛ اول اینکه محتوا عامل اصلی استفاده کاربران از وب سایت‎ها‎ست، زیرا تمامی کسانی که خود را به عنوان کاربر اینترنتی معرفی می‎کنند، مطالعه مطالب و محتوای سایت را علت اصلی ورود به شبکه اینترنتی عنوان کرده اند.

دوم اینکه محتوا به عنوان نماینده وب سایت در موتورهای جستجو عمل می کند. به این معنا که موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت‎ها‎ از طریق محتوا عمل می‎کنند. بنابراین به هر میزان که محتوای سایت باکیفیت تر و مبتنی بر اصل بهینه سازی تولید شده باشد، رتبه سایت نزد موتورهای جستجو افزایش می‎یابد

محتوا معیار اصلی برای رتبه بندی وب سایت‎ها‎ در صفحات نتایج جستجو است. به هر میزان که یک وبمستر در تولید محتوای سایت موفقتر عمل کند، بی شک شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت.

اما تولید محتوای یونیک و منحصر به فرد کار دشواری است. برای همین، بسیاری از تولید کنندگان محتوا و یا گردانندگان وب سایت های محتوا محور، از محتوای کپی شده برای پر کردن صفحات خود استفاده می کنند. آیا چنین کاری موجب لطمه دیدن وضعیت سئو نمی شود؟

آیا محتوای کپی شده می تواند به بهبود وضعیت SEO کمک کند؟‌

آیا کپی کاری مضرات غیرقابل جبرانی مثل جریمه شدن را در پی نخواهد داشت؟

همه ما پاسخ سوالات بالا را میدانیم و از صدمات و مشکلات محتوا کپی شده در سایت توسط گوگل اطلاع داریم.

پس اگر حاضر نیستید که تبعات کپی کردن محتوا از صفحات ناشناخته و منابع غیررسمی را بپذیرید، بهتر است بخشی از محتوا را خودتان بنویسید. یک بار مطلب را بصورت کامل بخوانید، نکات کلیدی را در جایی یادداشت کنید و به آن اندازه ای که می توانید بخش هایی از مطلب را تغییر بدهید. صحبت از تغییرات جزئی نیست. می بایست زبان خود را در متن اضافه کنید و آن را به شکلی در آورید که با متن اولیه تفاوت های آشکاری داشته باشد

خوب به طبع برای یک سایت که نیازمند تولید مطالب زیادی در روز است بازگردانی مطالب کاری زمان بر است و نیاز به صرف زمان و نیروی انسانی زیاد و به دنبال آن هزینه بالایی  دارد.

پس واقعا برای تولید یک محتوا یونیک و غیر تکراری چه باید کرد؟

تیم تخصصی آنفایو در همین راستا اقدام به طراحی ابزاری نموده است که شما میتوانید یک محتوا سریع و یونیک را تولید کنید. این ابزار با جایگزینی کلمات مترادف،متن را بازنویسی می نماید و یک متن یونیک و غیر تکراری در کمتر از چند ثانیه برای شما تولید مینماید.

 

استفاده از ابزار سئو تخصصی ایران اسپین

ابزار ایران اسپین

ابزار ایران اسپین

 

از این ابزار جهت تولید محتوای درجه یک (T1) و درجه ۲ (T2) استفاده میشود.

محتوای درجه یک  (T1) در خود سایت اصلی درج و بدون مشکل نگارشی است. جهت تولید این نوع محتوا پس از بازنویسی کردن مقاله کپی شده توسط ایران اسپین نیاز به یک بررسی اجمالی توسط خود کاربر نیز هست تا اگر مشکل نگارشی وجود داشت تنها با انتخاب مترادف درست مشکل رفع شود که این پروسه برای هر مقاله تنها حدود ۳۰ ثانیه زمان خواهد گرفت.

محتوای درجه ۲ (T2) به مطلبی میگویند که مستقیما در خود سایت منتشر نمیشود و مشکل نگارشی در آن اهمیت چندانی نداشته و صرفا لینک آن مطلب اهمیت دارد.

کاربرد اصلی ایران اسپین تولید محتوای درجه ۲ است.

با توجه به اینکه اکنون سئوکاران محتوای درجه ۲ی (T2) خود را به تعداد زیاد نیاز دارند لذا صرف زمان و هزینه برای تولید محتوای خوب برای این نوع مطالب توجیه ندارد. از طرفی همه میدانیم که یونیک بودن مطلب تاثیر بسزایی در کیفیت لینک ما خواهد داشت و چون صفحات درجه ۲ هستند و مطالب آنها مستقیما در سایت مقصد منتشر نمیشوند احیانا مشکل نگارشی در آنها نیز اصلا اهمیت نخواهد داشت ضمن اینکه گوگل در زمینه گرامری زبان فارسی به خوبی عمل نمیکند و این برگ برنده ایران اسپین به شمار میرود. با توجه به این تفاسیر شما میتوانید به جای تولید صفحات و محتوای درجه ۲ (T2) ی  خود با مطالب کپی به راحتی و با صرف زمان بسیار اندک (حدود ۱۵ ثانیه برای هر مقاله) مطلب خود را با ایران اسپین یونیک کرده و در صفحات و وبلاگ های خود منتشر کنید.

با این حساب شما به جای داشتن لینک های درجه ۲ با مطالب کپی، لینک های درجه ۲ با مطالب یونیک خواهید داشت و همین کیفیت لینکهای شما را چند برابر خواهد کرد.

 

مقالات بازنویسی شده توسط ایران اسپین میتوانند به خوبی توسط انسان خوانده و درک شوند و این نزد موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. ایران اسپین سریعترین راه برای بازنویسی و تولید یک محتوای باکیفیت و مورد علاقه موتورهای جستجو (گوگل) برای افزایش سئو و رنکینگ سایت شما میباشد.

با ایران اسپین شما میتوانید در زمان و هزینه‌ی تولید محتوا و مقاله سایت صرفه جویی کنید و به طبع موجب استفده از این ابزار سئو موجب افزایشPage Authority , Domain Authority  سایت وافزایش سئو و رتبه های سایت در کلمات کلیدی اصلی و فرعی و همچنین افزایش ترافیک و فروش محصولات سایت شما میشود.

iranspin.com

 

ابزار سئوی دوم-

ثبت و آنالیز رتبه های گوگل سایت

ابزار پوزیشن ترکر

ابزار پوزیشن ترکر

آنالیز و تحلیل سایت یکی از نکات ضروری است که باید قبل از بهینه سازی سایت مورد بررسی قرار بگیرد. یک متخصص متبحر در ابتدای شروع کارسئو ، سایت را در زمینه‌های متنوعی هم چون: رنک سایت ، جایگاه سایت به ازای کلمه کلیدی موردنظر ، رتبه الکسا ، میزان بازدید روزانه و هفتگی و … آنالیز می‌نماید.

شما می‌توانید پس از انجام بررسی‌های لازم، به اطلاعات مفیدی اعم از: نحوه رفتار با بازدیدکنندگان درون وب سایت ، شیوه ورود کاربران به وب سایت ، انتخاب موضوعات کاربرپسند ، جریان ترافیک بر روی وب سایت  ، کیفیت بک لینک‌ها و… دست یابید . این بررسی‌ها به ایجاد محتوای غنی‌تر، محصولات متمایزتر و در نتیجه هدفمندتر شدن کسب و کارتان کمک به سزایی خواهد کرد . در پی این آنالیزها و تجزیه و تحلیل‌ها، افزایش بازدید ، افزایش نرخ کلیک‌ها ، بهبود روند شناخت مشتری و هدفمند شدن جست و جوی افراد حاصل می‌شود.

اما باز هم بررسی کردن رتبه سایت و دیگر ویژگی ها برای یک مدیر سایت به صورت روزانه کار دشواری است مخصوصا این که شما در حال بررسی همزمان چندین و چند سایت باشید و گاهی اوقات هم با نتایج نادرست گوگل به علت وجود ip  و cash و غیره روبه رو میشویم به طبع حجم زیادی از وقت روزانه شما تنها صرف چک کردن رتبه بندی سایت هایتان میشود.

راه حل بعدی آنفایو برای شما!!!!

 

استفاده از ابزار سئو تخصصی پوزیشن ترکر

پوزیشن ترکر رتبه سایت شمارا در گوگل و منحصرا در سرور های ایران بصورت روزانه ثبت میکند و گزارش کاملی از رتبه های سایت در ایران تهیه کرده و به همراه ابزارهای کاربردی مهمی به شما ارائه میکند تا بتوانید تصمیمات مهم و استراتژیک بهینه سازی و سئوی سایت را به درستی بگیرید.

 

 

۱- امکان اطلاع رسانی رتبه های گوگل روز ایران از طریق ایمیل و پیامک

پوزیشن ترکر به صورت روزانه رنک سایت ، جایگاه سایت به ازای کلمه کلیدی موردنظر ، رتبه الکسا و … بررسی و ثبت می‌نماید و برای شما هم به صورت پیامک و هم به صورت ایمیل ارسال مینماید.

ابزار سئو

ابزار سئو

 

 

پوزیشن ترکر دارای چندین قابلیت شاخص میباشد که این ابزار سئو را برای شما به یک دستیار حرفه ای در سئو سایتتان تبدیل میکند:

۲- امکان ثبت رویداد:

با این امکان میتوانید هر زمان که فعالیت خاصی در زمینه بهتر کردن سئوی سایتتان داشته اید را در پوزیشن ترکر ثبت کنید و در نمودار ببینید که این عمل چه تاثیری در رتبه های سایتتان داشته است. باعث افزایش رتبه های سایت شده است یا بر عکس

۳- امکان ثبت روزانه Domain Authority , Page authority و نمایش در نمودار

دامین آتوریتی Domain Authority, به معنی اعتبار یا قدرت دامنه می باشد که توسط شرکت موز ارائه می گردد و بهترین فاکتوری است که سایت موز برای پیش بینی نحوه رتبه بندی سایت‌ها در نتایج موتورهای جستجوگر ارائه داده است.

Page Authority، متریک اندازه‌گیری شده MOZ برای بررسی احتمال رتبه گرفتن صفحه در صفحه نتایج سایت گوگل است. این متریک، بر اساس داده‌های شاخص وب Mozcape تعیین می‌شود

۴- امکان تعیین رقیب و رصد رتبه های رقبا در گوگل

نکته مهم و بسیار کاربردی دیگر در پوزیشن ترکر امکان ثبت رقبای شما است. نخستین گامی که باید پس از ورود به بازارهای الکترونیکی  بردارید، بررسی کامل رقبا است. قطعاً برای فروش محصول ، معرفی برند و کسب رتبه برتر در تجارت باید رقبای موفق به خوبی شناسایی شوند.

از جمله مزیت های شناسایی و بررسی رقبای شما:

چه مدت زمانی سایت مورد نظر فعال بوده است؟

رقبا چه سهمی از بازار را در اختیار دارند؟

نقاط ضعف و قدرت آن‌ها در چیست؟

سایت رقبا چه فرصت‌ها و تهدیدات بالقوه‌ای برای ما ایجاد می‌کنند ؟

رقبا چه مدت زمانی را برای تبلیغات سایت خود صرف کرده‌اند؟

شناسایی استراتژی‌های بهینه سازی سایت رقبا

کشف مزیت‌های رقابتی رقبا

ما توانسته ایم با بهره گیری از دانش روز مجوعه ای از ابزار های بررسی سئو را تولید کنیم و در اختیار صاحبان سایت ها و وب مسترها دهیم تا شما سروران عزیز بتوانید به راحتی سایت خود را آنالیز نمایید امیدواریم با بهره گیری از این ابزار ها گامی مثبت در جهت بهینه سازی سایت خود بردارید.

positiontracker.ir

 

 

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --