این همیشه به نفع طراحان وب و آژانس های طراحی است که از  فن آوری های جدید و آخرین روند در طراحی وب سایت با خبر باشند.

در این مقاله ما برای شما آموزش میدهیم که چگونه شما می توانید یک یا بیشتر از یک منبع و ابزار در این لیست بهره مند شوید:

کتاب های الکترونیکی

کتاب UDX  – اگر شما به دنبال یک کار در طراحی UX ، و یا احساس نیاز به زندگی حرفه ای دارید، کتاب UDX یک منبع ارزشمند از اطلاعات عملی است. شما می توانید در مورد مهارت های دنیای واقعی، که در کلاس درس نیست،اظلاعات کسب کنید

کتاب های الکترونیکی

کتاب های الکترونیکی

طراحی وب سایت تطبیقی

به عنوان مثال، شما در حال خدمت به کاربران، و نه مرورگر هستید – افزایش روزافزون می تواند به عنوان فلسفه کاربران به دسترسی به محتوای بدون گره زدن آنها را با محدودیت های فن آوری خلاصه کند.

خواندن این کتاب بهترین روش برای افزایش پیشرو در طراحی وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد

آموزش طراحی وب سایت تطبیقی

طراحی وب سایت تطبیقی

 

مباحث آزاد طراحی – اگر شما در بازار به دنبال طراحی UI هستید، طرح و یا ابزار پیکرنما ویا فونت و یا آیکون هستید، ویژوال سلسله مراتب مونتاژ مجموعه ای از بیش از 200 از آنها، و همه آنها آزاد میباشد.

آموزش مباحث آزاد طراحی

مباحث آزاد طراحی

خط آیکن – در اینجا مجموعه ای از 40 آیکون های خط در یک پس زمینه سیاه و سفید است. آیکون های خوب برای استفاده در سایت های تجارت الکترونیک و یا برنامه های تلفن همراه می باشد. فایل های در فرمت PSD در دسترس هستند.

آموزش خط آیکن

خط آیکن

ابزارهای نمونه سازی

Proto.io – اگر شما به دنبال یک نمونه سازی و مدیریت پروژه هستید از  Proto.io استفاده کنید، برای ایجاد نمونه های غنی، با سرعت بالا و بدون برنامه نویسی. شما می توانید طرح خود را وارد کنید و یا کار بر روی عناصر برای IOS آندروید و ویندوز است که با بسته آمده. محاکمه آزاد به مدت 30 روز طول می کشد.

آموزش ابزارهای نمونه سازی

ابزارهای نمونه سازی

PowerMockup – قدرت پیکرنما یک IS افزودنی است که یک کتابخانه حاوی بیش از 800 پیکرنما و قاب اشکال و عناصر UI به پنجره پاورپوینت است. با این ابزار، شما به راحتی می توانید وب سایت ایجاد کنید و یا به اشتراک بگذارید

آموزش PowerMockup

PowerMockup

برنامه نویسی خدمات

PSD2HTML – PSD2HTML یک شریک برنامه نویسی بالا برای آژانس های طراحی، دیجیتال و بازاریابی است. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات طراحی وب، از جمله برش لبه JS تعامل، HTML / CSS نشانه گذاری و راه حل های کامل برای سیستم مدیریت محتوا و تجارت الکترونیک سیستم عامل.

آموزش برنامه نویسی خدمات

برنامه نویسی خدمات

 

تم وردپرس

بیش از 210 تم وب سایت از پیش ساخته شده را انتخاب کنید. این طرح بندی حرفه ای طراحی فوق العاده مدرن در ظاهر و ترکیب آخرین روند طراحی است.

X تم – یک ایده برای ساخت تم نهایی است ، اضافه کردن شالوده، نوآورانه ترین 100٪ جلویی سازنده صفحه تا به حال، ترکیب پشته، یک مجموعه فوق العاده از طرح ها، ارسال به همراه 20 رایگان، پلاگین دانلود با بسته بندی به پایان رسید، و شما X موضوع دریافت کنید.

آموزش X تم

X تم

تجارت تم

Merchandiser – Merchandiser ساده، سریع، و قابل اعتماد است. دلیلش این است که آن یک تم مینیمالیستی است. این موضوع تجارت الکترونیک وردپرس از نظر عملکرد سریع، بسیار بیشتر قابل انعطاف تر از بسیاری از تم ها، بسیار قابل تنظیم، و کاربر / توسعه پسند. سازنده صفحه Merchandiser را در ویژوال آهنگساز محبوب است.

تجارت تم

تجارت تم

XStore – XStore موضوع تجارت الکترونیک دیگری است که ویژگی های یک رویکرد مینیمالیستی است.

تم XStore

XStore

سازندگان وب

Webydo – Webydo یک پلت فرم همه در یکی برای سازندگان وب سایت است. این پلت فرم  شما را قادر به ایجاد پاسخگویی، وب سایت پیکسل کامل،  قابلیت های میزبانی وب، و قابلیت های مدیریت پروژه را می دهد همچنین. Webydo به شما می دهد کنترل کامل از پروژه های خود را از آغاز تا پایان را میدهد.

تم سازندگان وب

سازندگان وب

XPRS – XPRS اکنون محصول اصلی IM  است.

XPRS

تم XPRS

 پلاگین وردپرس

wpDataTables – این تم داده ها برای تجزیه و تحلیل، یک مهلت برای دیدار، را مشخص می کند. این چیزی است که این افزونه WP wpDataTablesبرای شما انجام خواهد داد. بیش از 7000 شرکت  با استفاده از این پلاگین به مدیریت حجم زیادی مالی، آماری را نجات داد، و داده های تجاری خود میپردازند

تم پلاگین وردپرس

پلاگین وردپرس

jetpack – jetpack یک پلاگین منبع باز و رایگان است که به عنوان یک مدیر سایت وردپرس چند منظوره در خدمت است. با jetpack است، شما می توانید آمار بازدید کننده  ترافیک بیشتری دریافت کنید، محافظت از سایت های خود در برابر باری غیر مجاز و یا نفوذ، بهینه سازی و افزایش سرعت دانلود تصویر، و بیشتر. آن را با یک داشبورد متمرکز (در WordPress.com) که کمک خواهد کرد که شما را مدیریت انواع زیادی از وظایفرا انجام دهیدو

تم jetpack

jetpack

تصاویر سهام

PhotoSpin – Photospin یک منبع عالی  با کیفیت بالا، دارای  حق امتیاز رایگان است. شما می توانید عکس های با رزولوشن بالا و گرافیک تا 17 اینچ طولانی را انتخاب کنید.

 

تصاویر سهام

تصاویر سهام

Stockfresh – Stockfresh به عنوان یک منبع برای عکس های سهام، تصاویر و بردار اندازه کافی بلند به ساخت یک کتابخانه از چند میلیون خدمت کرده است. شما هم می توانید دانلود تصاویر مقرون به صرفه خود را در یک زمان با استفاده از Stockfresh انجام دهید

Stockfresh

Stockfresh

همکاری و مدیریت

INVISION – Invision یک ابزار استثنایی استفاده شده توسط 500 شرکت (آی بی ام، اپل، خارج) و طراحی و توسعه تیم های کوچک دیجیتال نیز می باشد. INVISION شما اجازه می دهد نمونه اولیه، اصلاح، بررسی، و وب آزمون و محصولات تلفن همراه را انجام دهید.و همه چیز را تحت کنترل نگه داشته باشید.

همکاری و مدیریت با Invision

Invision

Azendoo – اگر گردش کار پروژه شما  متناسب نیست شروع به  کاستی ارتباطات تیم قرار کردید Azendoo را امتحان کنید. Azendoo  راه حل ایده آل برای طراحی و تیم های خلاق به دنبال سازماندهی وظایف خود را ارائه میدهد.

Azendoo

Azendoo

ابزارهای UX

Loop11 – به عنوان یک  UX حرفه ای است،

استفاده از ابزارهای UX

ابزارهای UX

آزمایش گوگل آنالیز – آزمایش آنالیز گوگل یک ابزار تجزیه و تحلیل رایگان است که می تواند با نمونه های اولیه و یا محصولات  برای تست عملکرد آنلاین خود استفاده شود.

استفاده از آزمایش گوگل آنالیز

آزمایش گوگل آنالیز

دیگر ابزار ها

Fontea – Fontea یک پلاگین است. این بخشی از فتوشاپ است، و آن شامل 700 فونت گوگل برای شما است. شما باید  یک فونت را انتخاب کنید و دکمه دانلود را فشار دهید اکنون فونت برای استفاده آماده است.

دیگر ابزار ها برای استفاده

دیگر ابزار ها

طرح دونده – طرح دونده (دونده) یک ابزار بهره وری برای کاربران طرح است. آن را دانلود کنید و شروع به استفاده از آن کنید.

استفاده از طرح دونده

طرح دونده

امیدواریم این مقاله به شما در منابع و ابزار برای طراحان دیجیتال و سازمان ها کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir کمک کرده باشد.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

 

 

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --