جی کوئری، یکی از بهترین گزینه ها برای برنامه نویسی است. جی کوئری سریع و مختصر است که هنوز آن قادر به تولید ذهن  انیمیشن ها و تعاملات است. از سوی دیگر، وردپرس  بهترین  گزینه برای سفارشی سازی آن شناخته شده است. در این پست ما در حال رفتن به ترکیب این دو عنصر قدرتمند با استفاده از پلاگین های قدرمتند در وردپرس برای ایجاد جلوه هایی که سایت وردپرس خود بهترین بسازید.

جی کوئری

جی کوئری

1-J Post Slider

پلاگین J Post Slider

پلاگین J Post Slider

این افزونه باعث چرخش آخرین پست از وبلاگ، ارائه با تصویر انتخاب شده، پست تیتر، و اختیاری ای پست میشود.این یک پلاگین از ویژگی های غنی که به شما اجازه راه اندازی بسیاری از پست های چرخشی را میدهد.

2-Live Blogroll

 

پلاگین Live Blogroll

پلاگین Live Blogroll

Live Blogroll لینک خود را زنده خواهد ساخت.Live Blogroll تعدادی از پست های اخیر برای هر لینک در لینک خود را با استفاده از آژاکس نشان می دهد. زمانی که کاربر موس را  بالا لینک،نگه میدارد RSS از سایت به طور خودکار کشف و تعدادی از پست های اخیر به صورت پویا در یک جعبه نشان میدهد.

3-GD Star Rating Plugin

 GD Star Rating Plugin

GD Star Rating Plugin

پلاگین GD Star Rating به شما اجازه  ادغام رتبه بندی به نظرات، پست، و صفحات. شما را میدهد همچنین شما می توانید رتبه و تجمع بررسی داده های صفحه نمایش مانند آمار در نوار کناری خود راو بسیاری از ویژگی های بیشتر را ببینید.

4-WP Wall

WP Wall

پلاگین WP Wall

WP Wall اجازه می دهد تا خوانندگان  نظرات خود را  سریع در مورد وبلاگ اضافه کنند. نظر در نوار کناری فورا بدون بارگذاری مجدد صفحه ظاهر خواهد شد.

5-jQuery Light Box

jquerylightbox

jquerylightbox

این افزونه باعث می شود تصویر کوچکتر,بزرگتر بر روی صفحه نمایش داده شود.و قابلیت پوشش محتوی را دارد یعنی روی تصاویر مطالب را نمایش میدهد.

6-jQuery Comment Preview

 

پلاگین jQuery Comment Preview

پلاگین jQuery Comment Preview

این افزونه اجازه می دهد تا کاربران  پیش نمایش نظرات خود را بدون با استفاده از ویرایشگر HTML ببینند.

7-Insights

پلاگین Insights

پلاگین Insights

پلاگین Insights یک ابزار قدرتمند برای ارسال پست های وبلاگ خود است. این افزایش بهره وری و کیفیت پست های خود را با استفاده از رابط AJAX را فراهم میکند.

8-Slimbox 2

پلاگین Slimbox 2

پلاگین Slimbox 2

پلاگین Slimbox 2  تصویر  را به بالاترین سطح  از محتوا انتقال میدهد.

9-WordPress Sidebar Turned Apple-Flashy

 

پلاگین WordPress Sidebar Turned Apple-Flashy

پلاگین WordPress Sidebar Turned Apple-Flashy

 

این آموزش به شما نشان میدهد که چگونه برای ایجاد یک پلاگین آکاردئون در از jQuery UI برای دریافت نوار کناری مانند صفحه شروع اپل.

10-Comment Form Validation via jQuery

 

پلاگین Comment Form Validation via jQuery209

پلاگین Comment Form Validation via jQuery

این آموزش به شما در استفاده از jQuery کمک خواهد کرد، و برای اعتبار سنجی برای فرم خود میتوانید از این پلاگین قدرتمند در وردپرس استفاده کنید.

امیدوایم این مقاله به شما کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر در باره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir/ مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --