اخیرا یکی از خوانندگان ما پرسیدکه آیا امکان استفاده از زبان انگلیسی در مدیریت یک سایت چند زبانه در وردپرس وجود دارد؟.در این مقاله، ما شما را در چگونگی استفاده از زبان انگلیسی در مدیریت وردپرس در یک سایت غیر انگلیسی وردپرس را نشان می دهیم.

سایت وردپرس چند زبانه

سایت چند زبانه

چرا و چه کسی نیاز به استفاده از زبان انگلیسی در  مدیریت  وردپرس دارد؟

وردپرس به طور کامل در بسیاری از محبوب ترین زبان های جهان ترجمه شده است. شما می توانید وردپرس را به زبان خود استفاده کنید. با این حال، اگر شما یک سایت چند نویسنده و وب سایت چند زبانه،دارید سپس زبان مدیر منطقه می تواند با کاربران تفاوت داشته باشد
برای همکاری و سازگاری بهتر، بسیاری از صاحبان سایت ممکن است برای حفظ بخش مدیریت وردپرس خود را در زبان انگلیسی در حالی که خدمت جلویی به زبان محلی خود و یا یک محیط چند زبانه به کار میگیرند.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید  نصب و فعال سازی افزونه English WordPress Admin است. پس از فعال سازی، این افزونه یک سوئیچ زبان در نوار مدیریت وردپرس اضافه کنید.

افزونه English WordPress Admin در وردپرس

افزونه English WordPress Admin

به سادگی ماوس خود را به سیستمهای زبان، و  به گزینه برای تعویض مدیر منطقه به انگلیسی نشان می دهد. هنگامی که شما در “تبدیل به انگلیسی” لینک کلیک کنید، آن را به روی صفحه نمایش مدیریت در زبان انگلیسی بازنگری می کند.
هنگامی که شما می خواهید به تغییر به زبان مادری، شما می توانید از  همان منوی این کار را انجام دهید.

افزونه English WordPress Admin

فعال سازی افزونه English WordPress Admin

امیدواریم این مقاله به شما در  استفاده از زبان انگلیسی در مدیریت یک سایت چند زبانه در وردپرس با طراحی قالب وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --