به طور پیش فرض یک کاربر وردپرس می تواند به حساب کاربری از مکان های مختلف در  زمان ورود دسترسی داشته باشد این ممکن است امنیت چند نویسنده سایت وردپرس را به خطر بیاندازد، در این مقاله، ما شما را در جلوگیری از به اشتراک گذاری رمزهای عبور توسط کاربران در وردپرس یاری میرسانیم

جلوگیری از به اشتراک گذاری رمزهای در وردپرس

جلوگیری از به اشتراک گذاری رمز عبور

چگونه وردپرس جلسات کاربران را مدیریت میکند؟

مدیریت جلسات کاربران در وردپرس

مدیریت جلسات کاربران

قبل از اینکه شروع کنیم، اجازه می دهید تا  کمی در مورد نحوه بکارگیری جلسات کاربر وردپرس صحبت کنیم. مانند بسیاری از برنامه های کاربردی وب دیگر، وردپرس از کوکی برای شناسایی یک کاربر وارد شده استفاده میکند. این کوکی ها رمز عبور و نام کاربری و یک کلید خاص به عنوان اثبات را میشناسند
حال اگر شما به سایت خود دسترسی داشته باشید از یک مکان عمومی طبق عادت چک “ذخیره” را فشار دهید، پس هر کسی از این کامپیوتر میتواند وارد سایت شما شود.
لذا ایجاد امنیت دشوار میشود.
کاربران به سادگی می توانند رمز عبور خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم همان  محتوای پرداخت خود را انجام دهند

جلوگیری از به اشتراک گذاری رمز عبور در وردپرس

جلوگیری از به اشتراک گذاری رمز عبور در وردپرس

جلوگیری از به اشتراک گذاری رمز عبور

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که نصب و فعال سازی پلاگین Prevent Concurrent Logins است.این پلاگین در خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیمات  برای شما در پیکربندی وجود ندارد.
شما می توانید پلاگین  را در عمل با ورود به سایت وردپرس خود را از دو مرورگر های مختلف بر روی کامپیوتر خود و یا با استفاده از خصوصی / حالت ناشناس  تست کنید.
هنگامی که شما سعی می کنید برای ورود به سایت خود  با همان نام کاربری و رمز عبور بر روی مرورگر دوم، شما قادر به موفقیت ورود خواهد بود.
ما امیدواریم که این مقاله به شما در جلوگیری از به اشتراک گذاری رمزهای عبور توسط کاربران در وردپرس کمک کرده باشد برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --