نگه داشتن به روز رسانی سایت  با طراحی قالب وردپرس برای حفظ امنیت بسیار مهم است.به تازگی یکی از خوانندگان ما پرسید که آیا امکان دریافت اطلاعیه های ایمیل برای به روز رسانی سایت با طراحی قالب وردپرس وجو دارد؟در این مقاله، ما  به شما چگونه به راه اندازی اطلاعیه ها ایمیل برای به روز رسانی سایت با طراحی قالب وردپرس را نشان می دهیم.

چرا و چه زمانی شما نیابه به روزرسانی اعلان های ایمیل در قالب وردپرس دارید؟

وردپرس تنها به شما به روز رسانی را زمانی نشان میدهد که شما به بخش مدیریت وردپرس خود وارد شوید. به روز رسانی ها برای پلاگین و هسته به روز رسانی برجسته شده است. به روز رسانی تم فقط در صفحه تم و یا بر روی صفحه به روز رسانی سایت قابل مشاهده است.
اگر شما از یک سایت با طراحی قالب وردپرس استفاده میکنید، و ورود شما به طور منظم است پس شما نمی دانید که چه هنگامی  یک به روز رسانی در دسترس برای نصب وجود دارد.

wordpress-updates

wordpress-updates

یکی از راه های مقابله با این موضوع راه اندازی به روز رسانی خودکار برای هسته وردپرس است، پلاگین ها، و تم ها. این اجازه  را خواهند داد سایت وردپرس خود را به  صورت خودکار به روزرسانی کنند.
راه دیگر برای مدیریت به روز رسانی سایت  راه اندازی یک سیستم اطلاع رسانی ایمیل برای به روز رسانی است. هر بار که یک به روز رسانی به هسته وردپرس، پلاگین، یا تم وجود دارد، شما یک هشدار ایمیل دریافت می کنید. بعد از آن شما می توانید به وب سایت خود وارد شوید و نصب به روز رسانی را انجام دهید.

راه اندازی اعلانهای ایمیل برای به روز رسانی سایت با طراحی قالب وردپرس

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال شدن پلاگین WP Updates Notifier است .برای اطلاعات بیشتر،راهنمای ما در مورد چگونگی نصب یک پلاگین وردپرس را ببینید.
پس از فعال سازی، شما نیاز به بازدید Settings » Updates Notifier برای تنظیمات پیکربندی این پلاگین دارید.

updatesnotifier-settings

updatesnotifier-setti

در ابتدا شما نیاز به انتخاب روش cron را دارید. به طور پیش فرض،این روش به وردپرس زمان به روزرسانی سایت  را اعلام میکند و شما لازم نیست کاری انجام دهید
بعد، شما نیاز به انتخاب کنیداین دارید که اغلب شما می خواهید چگونه به روز رسانی را انجام دهید. به طور پیش فرض به روزرسانی برای یک بار در هر ساعت تنظیم شده است، اما شما می توانید که به روزی یکبار یا دو بار آن را تغییر دهید.
پس از آن  آدرس ایمیلی که شما می خواهید به آن اطلاع داده شود را وارد کنید به طور پیش فرض، این پلاگین آدرس ایمیل استفاده در تنظیمات وردپرس خود را نشان می دهد. شما می توانید آن را به یک آدرس مختلف را تغییر دهید و آدرس های ایمیل مختلفی انتخاب کنید و آن ها را توسط کاما از هم جدا کنید شما همچنین می توانید در تنظیمات مورد پلاگین و تم به روز رسانی ارا انجام دهید.کافیست به روزرسانی پلاگین و تم ها را تیک بزنید.
هنگامی که کار خود را انجام دادید با کلیک بر روی “تنظیمات ذخیره با استفاده از آزمون ایمیل”تغییرات خود را ذخیره کنید.این پلاگین تنظیمات خود را ذخیره و  به شما یک ایمیل آزمایشی ارسال میکند.
امیدواریم این مقاله به شما در به روزرسانی سایت با طراحی قالب وردپرس کمک کند.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --