ابزارک ها ساده ترین راه برای اضافه کردن آیتم های سفارشی به ستون های فرعی وردپرس خود و یا مناطق ویجت آماده هستند. شما می توانید صفحه نمایش ویجت ها را با منطق سفارشی کردن، مخفی کردن عنوان ویجت، و یا شما حتی می توانید نمایش ویدجت در پست یا محتوای صفحه را انجام دهید. ابزارک وردپرس قابل تنظیم است. در این مقاله، ما شما را  در تنظیم تاریخ انقضا برای ابزارک ها در وردپرس یاری میکنیم.


چه هنگامی  شما نیاز به تنظیم تاریخ انقضا برای ابزارک ها دارید؟

گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید  یک کمپین تبلیغاتی در وب سایت خود داشته باشید، یک کمپین در یک زمان معین به پایان میرسد. با راه اندازی یک تاریخ انقضا برای ویجت، شما می توانید آن را از کاربران مخفی کنید زمانی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسیده است. و همچنین بسیاری از کاربردهای دیگر وجود دارد،به عنوان مثال پنهان کردن تبلیغات وقتی که شکاف زمان خود  بیش از حد میشود و یا پنهان کردن ویدجت فصلی در طول تعطیلات.

برای تنظیم تاریخ برای ویدجت در وردپرس کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Dynamic Widgets است. پس از فعال سازی، شما نیاز به رفتن به Appearance » Dynamic Widgets دارید.

برای تنظیم تاریخ انقضا برای یک ویجت، به سادگی بر روی لینک ویرایش زیر عنوان ویجت کلیک کنید. این ویجت در ویرایشگر ویجت ویجت پویا را باز کنید. حالا شما نیاز به کلیک بر روی گزینه عضویت را انتخاب کنید و خیر در زیر “همیشه نمایش ویجت؟ ‘گزینه. در زیر آن شما می توانید مدت زمان برای ویدجت ها تنظیم شده است.

ویدجت منقضی خواهد شد هنگامی که آن را تاریخ پایان می رسد. پس از انقضای هنوز بخش مدیریت در دسترس خواهد بود، اما به صورت عمومی را در سایت خود نمایش داده نمی شود.

امیدواریم این مقاله به شما در تنظیم تاریخ انقضا برای ابزارک ها در قالب وردپرس کمک  کرده باشد.

برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --