آیا میخواهید شما  یک  ایمیل انبوه  به تمام کاربران ثبت نام شده در سایت با طراحی قالب وردپرس خود ارسال کنید؟ اگر شما یک سایت با طراحی قالب وردپرس چند کاربر را اجرا  میکنید، پس از آن گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به ارسال اطلاعیه ایمیل به کاربران خود داشته باشید. در این مقاله، ما به شما چگونگی ارسال ایمیل به تمام کاربران ثبت نام درسایت با طراحی قالب وردپرس را نمایش می دهیم.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه

چرا و چه زمانی شما نیاز به ارسال ایمیل به تمام کاربران ثبت نام در سایت با طراحی قالب وردپرس دارید؟

در هنگام ثبت نام یک کاربر در سایت شما ممکن است به طور خودکار این کاربران به لیست ایمیل شما افزوده شوند.به هر حال شاید شما نخواسته باشید کاربران در لیست شما ثبت نام کنند به همین دلیل شما نیاز به یک راه حل برای ارسال ایمیل انبوه دارید

شما می توانید از این ویژگی برای ارسال ایمیل در مورد اطلاعیه های مهم، وضعیت حساب، درخواست به روز رسانی رمز عبور، و بیشتر استفاده کنید.
بیایید ببینید که چگونه شما به راحتی می توانیدار سال  ایمیل به  همه کاربران ثبت نام شده در سایت با طراحی قالب وردپرس خود را انجام دهید.

ارسال ایمیل به تمام کاربران ثبت نام شده در قالب وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی  پلاگین Email Users است.
پس از فعال سازی، این پلاگین یک آیتم منو جدید با برچسب ‘ایمیل کاربر ‘اضافه کنید. با کلیک بر روی آن شما به صفحه ای میروید که میتوانید ارسال ایمیل انبوه  را انتخاب کنید.

 پلاگین Email Users

پلاگین Email Users

شما می توانید پیام های فردی به کاربران خاص ارسال، و یا به گروه های کاربری ارسال کنید کاربران با نقش کاربران همان گروه کاربران همان به عنوان مثال، مدیران، سردبیران، نویسندگان، مشترکین، و غیره
شما نیاز به کلیک بر روی ‘ارسال پیام شخصی لینک برای ارسال ایمیل به کاربران خاص و یا تمام  کاربران در سایت  با طراحی قالب وردپرس خوددارید.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه

با انتخاب یک فرمت ایمیل برای ایمیل خود و سپس افزودن گیرندگان از لیست کشویی شروع کنید. شما می توانید CTRL (کلید فرمان بر روی مک) برای انتخاب چند کاربر استفاده کنید.
بعد، شما نیاز به اضافه کردن یک خط موضوع و ایمیل خود را انتخاب کنید. هنگامی که شما با پیام ایمیل راضی موافق هستید، بر روی دکمه ارسال ایمیل را کلیک کنید.
این افزونه پیام ایمیل خود را برای تمام کاربران ارسال کنید.

ارسال ایمیل انبوه به گروه های کاربری در وردپرس

پلاگین ایمیل نیز با ویژگی هایاست که به شما اجازه ارسال ایمیل انبوه با نقش کاربر میدهد.
این از ویژگی های مفید است اگر شما تعداد زیادی از کاربران، و شما می توانید همه آنها را یک به یک در قالب پیام های فردی را انتخاب کنید. این همچنین مفید است زمانی که شما فقط می خواهید به ایمیل نقش کاربر خاص مانند نویسندگان و یا سردبیران.
شما نیاز به بازدید  صفحه Email Users » Send to Group بروید.

ارسال ایمیل به کاربر خاص

ارسال ایمیل به کاربر خاص

ابتدا شما نیاز به انتخاب یک فرمت ایمیل (متن ساده یا HTML) برای پیام ایمیل خود دارید  بعد از آن شما می توانید انتخاب کنید که نقش کاربر و یا گروه شما می خواهید برای ارسال ایمیل چیست
بعدی، اضافه کردن یک موضوع برای ارسال ایمیل خود و سپس ایمیلی که می خواهید برای ارسال اضافه کنید. بر روی دکمه ارسال ایمیل را کلیک کنید.

خاموش و روشن کردن ایمیل برای کاربران خاص

شما می توانید انتخاب کنید که کاربران خاصی ایمیل را دریافت کنند.با مراجعه به Email Users » User Settings

خاموش و روشن کردن ایمیل برای کاربران خاص

خاموش و روشن کردن ایمیل برای کاربران خاص

در این قسمت شما میتوانید انتخاب کنید که چه کسانی ایمیل را دریافت نکنند شما می توانید  اطلاعیه را  (پیام های فردی)  خاموش کنید و همچنین ایمیل های انبوه (ایمیل های ارسال شده به کاربران متعدد یا گروه های کاربری)را انتخاب کنید.
امیدواریم که این مقاله در ارسال ایمیل انبوه در سایت با طراحی قالب وردپرس به شما کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو  مرجع مقالات تخصصی  طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --