جستجو بر اساس طبقه بندی در وردپرس

جستجو بر اساس طبقه بندی

دسته بندی ها اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت محتوی خود را به صورت دسته بندی شده برای کاربران سایت قرار دهند. گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید کاربران خود را قادر به جستجو در داخل یک دسته بندی خاص به جای کل سایت قرار دهید. در این مقاله ما به شما جستجو بر اساس طبقه بندی در وردپرس را آموزش میدهیم.
اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین  Category Wise Search  است. پس از فعال سازی، شما نیاز به بازدید Appearance » Widgets  دارید.یک دسته بندی جدید برای شما ایجاد شده است تنها کافیست برای انتخاب آن را بکشید و رها کنید.

جستجو بر اساس طبقه بندی در وردپرس

جستجو بر اساس طبقه بندی در وردپرس

تنظیمات ویجت به شما اجازه حذف دسته از کادر جستجو و یا ترک حذف دسته جعبه خالی  بخش ها خود را در منوی کشویی را نشان می دهد.در پایان بر روی دکمه ثبت تغییرات کلیک کنید.

پلاگین Category Wise Search به شما اجازه حذف دسته از نتایج جستجوی را میدهد، اما شما همچنین می توانید صفحات از نتایج جستجو  وردپرس حذف کنید. به یاد داشته باشید که این جستجو بر اساس طبقه بندی افزونه تنها مفید خواهد بود اگر شما با استفاده از دسته ها و برچسب این کار را انجام دهید.

ما امیدواریم که این مقاله کمک به شما در بهبود جستجو سایت شما را با اضافه کردن جستجو بر اساس طبقه بندی در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --