نیاز به عکس های ویژه برای پست ها در وردپرس

نیاز به عکس های ویژه برای پست ها

به تازگی یکی از خوانندگان ما که دارای چند نویسنده وبلاگ وردپرس است از ما خواسته  یک راه مطمئن برای  نیاز به عکس های ویژه برای پست ها در وردپرس را اموزش دهیم.در این مقاله، ما به شما نیاز به عکس های ویژه برای پست ها در وردپرس را آموزش میدهیم .
چرا نیاز به تصاویر برای پست های ویژه در وردپرس وجود دارد؟

وردپرس آسان ترین راه برای اضافه کردن تصاویر برجسته نیز به عنوان ریز عکسها به پست شناخته شده است. به همین دلیل است تم وردپرس همراه با  پشتیبانی از این اندازه تصویر اضافی است. بسیاری از این طرح بندی  خوب به نظر نمی آید

نیاز به عکس های ویژه در وردپرس

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Require Featured Image استاین افزونه  در خارج از جعبه کار میکند، بنابراین هیچ تنظیمات را برای شما به پیکربندی وجود ندارد. به سادگی به Posts » Add New بروید و عکس مورد نظر خود را اضافه کنید.

پلاگینعکس های ویژه برای پست ها در وردپرس

پلاگین عکس های ویژه برای پست ها

در حال حاضر پیش بروید و آپلود یک تصویر برجسته به پست را انجام دهید. به محض این که شما این کار را  انجام دهید ناپدید می شوند و با کلیک بر روی دکمه انتشار دوباره فعال کنید.

تنظیمات پلاگین عکس های ویژه برای پست ها در وردرپس

تنظیمات پلاگین عکس های ویژه برای پست ها

این یک راه حل بسیار ساده و هوشمندانه برای این کار انجام شده است.
ما امیدواریم که اینl مقاله به شما در نیاز به عکس های ویژه برای پست ها در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir/ مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --