حذف لرزش در هنگام ورود به سایت وردپرس

حذف لرزش در هنگام ورود

اگر شما تا به حال یک نام کاربری و یا رمز عبور اشتباه است در هنگام ورود به سایت وردپرس وارد کنید، سپس شما احتمالا متوجه شده اید که جعبه ورود به سیستم می لرزد و نشان میدهد که رمز ورود یا کامه کاربری اشتباه است. به تازگی یکی از کاربران ما پرسید:آیا یک راه برای حذف اثر لرزش ورود در وردپرس وجود دارد؟ خب بله وجود دارد. در این مقاله، ما به شما چگونگی حذف لرزش در هنگام ورود به سایت وردپرس را نشان میدهیم.

 لرزش در هنگام ورود به سایت وردپرس

لرزش در هنگام ورود

قابلیت لرزش در هنگام ورود یک قابلیت است با یک فایل جاوا اسکریپت به طراحی قالب وردپرس اضافه می شود. همه ما فکر میکنیم که نیاز به حذف جاوا اسکریپت است اما
نگران نباشید، کد زیر را در فایل functions.php پوسته خود را و یا در یک پلاگین سایت خاص  اضافه کنید:

function wpb_remove_loginshake() { remove_action('login_head', 'wp_shake_js', 12); } add_action('login_head', 'wpb_remove_loginshake');

از بین بردن اثر ورود لرزش یک تصمیم برای زیبایی است و این تصمیم شماست که میخواهید ان را حذف کنید یا باشد شاید بعضی از صاحبان وب سایت ها فکر کنند که این یک گزینه مفید برای جلب توجه کاربران به خطا رخ داده است.با این حال تصمیم با شماست که چطور دوست دارید.
ما امیدواریم که این مقاله به شما در حذف لرزش در ورود در قالب  وردپرس کمک کرده باشد.بزای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --