هنگامی که  از وردپرس بر روی localhost استفاده میکنید شما ممکن است در این شرایط  نیاز به تولید یک ایمیل  توسط وردپرس و یا یک پلاگین برای دریافت ان داشته باشید. به طور پیش فرض، قابلیت ایمیل بر WAMP یا MAMP بر روی مک پشته سرور فعال نیست.در این مقاله، ما به شما دریافت ایمیل در وردپرس از localhost را نشان میدهیم.

دریافت ایمیل در وردپرس از localhost

دریافت ایمیل از localhost

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که نصب و فعال کردن پلاگین WP Mail SMTP است.  پس از فعال سازی، به Settings » Email برای پیکربندی تنظیمات پلاگین ایمیل بروید.
اولین گزینه در این صفحه از شما خواسته میشود که ایمیل یا جیمیل خود را در این صفحه وارد کنید. گزینه بعدی از نام  به عنوان نام فرستنده در پیام های خروجی استفاده می شود. شما می توانید “وردپرس را اینجا وارد کنید. گزینه سوم بر روی صفحه نمایش است برای انتخاب یک میلر. به طور پیش فرض از تابع mail پی اچ پی در بسیاری از محیط های سرور محلی بدون پیکربندی آن کار نمی کند. بنابراین شما نیاز به انتخاب “ارسال همه ایمیل های وردپرس از طریق SMTP” دارید

پلاگین WP Mail SMTP در وردپرس

پلاگین WP Mail SMTP

حالا شما نیاز به پیکربندی پلاگین با استفاده از سرور SMTP جیمیل برای ارسال ایمیل دارید  در زمینه سرور SMTP، وارد smtp.gmail.com برای استفاده درست پورت 587 بروید. برای گزینه رمزنگاری شما نیاز به انتخاب TLS دارید در نهایت، شما نیاز به کلیک بر روی بله برای احراز هویت خود دارید شما نیاز به ارائه آدرس Gmail خود به صورت کامل، به عنوان مثال، yourusername@gmail.com و رمز عبور جیمیل خود نیز دارید.

دریافت ایمیل از localhost در وردپرس

پلاگین دریافت ایمیل از localhost

کار تمام است. شما هم اکنون می توانید بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید برای ذخیره تنظیمات خود. هنگامی که تنظیمات شما ذخیره شد، در به پایین صفحه  حرکت کنید و سعی کنید یک پیام  برای آزمایش امتحان کنید. پس از ارسال پیام آزمون خود ، شما می توانید صندوق پستی خود را چک کنید اگر پیام شما را دریافت کرده اید  همه چیز به خوبی کار میکند.

امیدواریم این مقاله به شما در دریافت ایمیل در وردپرس از localhost کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --