هنگامی که شما  یک ویدئو در سایت وردپرس خود قرار دهید، به طور پیش فرض این فیلم ها پاسخگو نیست و باز نمیشود. با ظهور تم وردپرس پاسخگو، کاربران ویدئو را  در صفحه نمایش کوچکتر  که کشیده و نامتناسب است میبینند. در این مقاله، ما به شما ساخت ویدئو در وردپرس با FitVids را نشان میدهیم.

FitVids یک پلاگین جی کوئری است  که اجازه می دهد تا شما ویدئو خود را به راحتی ببینید. اگر شما می خواهید به استفاده از آن در سایت وردپرس خود را، پس از آن همه شما باید انجام دهید این است که نصب و فعال سازی پلاگین FitVids برای وردپرس است. پس از فعال سازی، شما نیاز به رفتن به ظاهر »FitVids  دارید یک کلاس CSS انتخاب را وارد کنید. وردپرس به طور خودکار این کلاس را اضافه می کند کلاس .post به مقالات، بنابراین شما فقط می توانید از آن استفاده کنید.

اضافه کردن  FitVids به صورت دستی

اگر شما نمی  خواهید به نصب  پلاگین FitVids برای وردپرس دارید سپس شما می توانید پلاگین جی کوئری FitVids دستی اضافه کنید. اولین چیزی که شما باید انجام دهید دانلود و عصاره FitVids پلاگین جی کوئری را به کامپیوتر خود است. حالا شما نیاز به آپلود استخراج پوشه FitVids.js جی-MASTER به دایرکتوری موضوع JS خود دارید

<pre>(function($) {
$(document).ready(function(){
// Target your .container, .wrapper, .post, etc.
$(".post").fitVids();
});
})(jQuery);</pre>

به سادگی، کپی و کد زیر را در فایل functions.php پوسته خود را وارد کنید:

<pre>wp_enqueue_script('fitvids', get_template_directory_uri() . '/js/FitVids.js-master/jquery.fitvids.js', array('jquery'), '', TRUE); 
wp_enqueue_script('fitvids-xtra', get_template_directory_uri() . '/js/FitVids.js', array(), '', TRUE);

امیدواریم که این مقالع به شما در ساخت ویدئو در وردپرس با FitVids کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --