ایجاد یک سیستم ارتباط داخلی در وردپرس با استفاده از P2

ایجاد یک سیستم ارتباط داخلی با استفاده از P2

در این مقاله، ما به شما نحوه ایجاد یک سیستم ارتباط داخلی در وردپرس با استفاده از P2 را نشان می دهیم.

سیستم P2 چیست

P2 چیست

P2 چیست؟

P2 تم وردپرس برای تبدیل کردن سایت وردپرس  به یک توییتر مانند زمان واقعی به روز رسانی وضعیت، ارسال وبلاگ، ابزار اظهار نظر است. برای حذف نیاز به رفتن به بخش مدیریت به ارسال یک پست است. شما می توانید از سمت راست صفحه اصلی سایت خود آن را ارسال کنید. این نظر درون خطی که زیر هر پست در صفحه اول به نظر می رسد توسط آژاکس  با ارسال و اظهار نظر فوق العاده سریع طراحی شده است.

چگونه به راه اندازی P2 به عنوان سیستم ارتباطی داخلی

P2 می توان در هر سایت وردپرس نصب کرد. ما به شما استفاده از آن به عنوان یک سیستم ارتباط داخلی را نشان میدهیم اما شما ممکن است بخواهید آن خصوصی نگه دارید. اولین چیزی که شما نیاز دارید  نصب و فعال کردن تم P2 بر روی اینترانت محلی خود و یا در یک زیر دامنه است.
راه اندازی گزینه های تم  P2 

هنگامی که موضوع P2 شما فعال گردید سپس شما نیاز به رفتن بهAppearance » Theme Options دارید در این صفحه، شما می توانید یک رنگ پس زمینه سفارشی را انتخاب کنید، شما می توانید دسترسی ارسال  را اینجا تنظیم کنید. کادر کنار اجازه می دهد تا هر عضو برای ارسال ثبت و ذخیره تنظیمات خود را انجام دهید.

 راه اندازی گزینه های تم P2 در وردپرس

راه اندازی گزینه های تم P2

حالا که  دسترسی ارسال در P2  رافعال کردید، گام بعدی  باز کردن سایت خود  برای ثبت نام کاربر است. همه شما باید انجام دهید این است که به Settings » General بروید و کادر کنار هر کس نمی تواند درست ثبت نام کنید را انتخاب کنید.

 راه اندازی گزینه های تم P2 در وردپرس

راه اندازی گزینه های تم P2

از آنجا که P2 برای تشویق بحث، نظرات بخشی جدایی ناپذیر طراحی شده است . شما می توانید به Settings » Discussion بروید و کادر کنار ‘کاربران باید ثبت نام و وارد سایت شوید برای ارسال نظر را فعال کنید.
اضافه کردن فرم ثبت نام و ورود

تا کنون  ثبت نام کاربر فعال شد و کاربران اجازه ارسال نظرات در سایت را پیدا کردند بعد شما می خواهید فرم  ورود و ثبت نام  را به وب سایت خود اضافه کنید.برای اضافه کردن ورود و فرم ثبت نام، توصیه می کنیم که شما پلاگین Theme My Login را نصب و فعال سازی کنید. پس از فعال سازی، این افزونه یک آیتم منو TML در مدیریت نوار کناری وردپرس شما اضافه میشود. با کلیک بر روی آن شما به صفحه تنظیمات افزونه میروید

اضافه کردن فرم ثبت نام و ورود در وردپرس

اضافه کردن فرم ثبت نام و ورود

در این بخش مدیریت وردپرس شما تمام کاربران از جمله مدیران به یک فرم ورود  از وب سایت خود هدایت می شوند. به عنوان یک مدیر، شما می توانید به بخش مدیریت بروید و با تایپ کردن آدرس در مرورگر  شما می توانید به داشبورد مدیریت کنید.
در حال حاضر زمان برای اضافه کردن فرم ورود به نوار کناری رسیده است به سادگی به Appearance » Widgets  بروید و با کشیدن و رها کردن این فرم در نوار ابزار کناری این فرم را در نوار ابزار خود وارد کنید.

اضافه کردن فرم ثبت نام و ورود در وردپرس

اضافه کردن فرم ثبت نام و ورود

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد یک سیستم ارتباط داخلی در وردپرس با استفاده از P2 کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --