آزار دهنده ترین بخش در مورد صفحه ورود به سیستم وردپرس این است که شما فراموش نکنید که به بررسی “مرا به خاطر بسپار” را بردارید و با یک ضربه وارد سایت شوید. حالا وقتی که شما از مرورگر خارج شوید، سایت شما را فراموش می کند. در این مقاله، ما  به شما نشان می دهیم که  چگونه به طور خودکار چک باکس من به یاد داشته باشید در وردپرس را بررسی و گسترش کوکی ورود به سیستم را انجام دهید. این کار به شما اجازه دسترسی سریع به سایتتان را می دهد.

ذخیره شما در سایت وردپرس

ذخیره شما در وردپرس

ذخیره نام شما درسایت  وردپرس

ذخیره شما درسایت وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال ساز ی پلاگین Remember Me است. پس از فعال سازی، بهSettings » Remember Me برای  پیکربندی تنظیمات پلاگین بروید.

پیکربندی تنظیمات پلاگین در وردپرس

پیکربندی تنظیمات پلاگین

این پلاگین شامل تعدادی از گزینه ها در مورد تنظیم صفحه ورود به سیستم وردپرس به شما می دهد.شما می توانید آن را به عنوان پیش فرض برای همه  کاربران فعال یا به یاد داشته باشید
شما همچنین می توانید به کاربران اجازه می دهید به صورت دستی  جعبه من به یاد داشته باشید را بررسی کنند.
شما همچنین می توانید حداکثر تعداد دفعاتی که یک کاربر وارد سایتمیشود را تعریف کنید. به طور پیش فرض این افزونه دارای 366 روز است. شما می توانید آن را به چیزی معقول تر، مانند 30 یا 60 روز کاهش دهید.

به دلایل امنیتی، شما باید به یاد داشته باشید زمانی که به سایت وردپرس خود  از یک شبکه عمومی یا یک کامپیوتر به اشتراک گذاشته شده استفاده می کنید این تیک را علامت نزنید.

امیدواریم این مقاله به شما در جلوگیری از فراموش شدن با ذخیره شما در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --