رفع لینکهای خراب در وردپرس با لینک جستجوگر

رفع لینکهای خراب در وردپرس

چه احساسی پیدا میکنید زمانی که شما در یک لینک کلیک کنید و در نهایت  ” خطای 404 یا صفحه یافت نشد” مواجه شوید؟ لینک های شکسته آزار دهنده هستند، و آنها برای کاربر تجربه بدب به همراه دارد. به جز این،این خطا ها برای جستجو گرهایی که سایت شما را اسکن میکنند بد است. به خصوص اگر این لینک های شکسته لینک های داخلی در سایت شما باشد. به خصوص هنگامی که در حال حرکت یک سایت به  دامنه جدید باشد امکان وقوع این خطا بیشتر میشود در این مقاله، ما به شما رفع لینکهای خراب در وردپرس با لینک جستجوگر برای بهبود SEO سایت شما را نشان می دهیم.
اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Broken Link Checker است پس از فعال کردن این افزونه، به  Settings » Link Checker بروید. این پلاگین در حال حاضر برای لینک های شکسته در وب سایت شما کار میکند. شما یک لینک با تعداد لینک های شکسته پیدا کرده و در همان صفحه مشاهده کنید.

پلاگین Broken Link Checker در وردپرس

پلاگین Broken Link Checker

شما می توانید خطاهای 404 را توسط  کلیک بر روی این لینک و یا رفتن به Tools » Broken Links. را ببینید. این پلاگین همه ی لینک های شکسته را نمایش میدهد.

نمایش لینک های خراب در وردپرس

نمایش لینک های خراب

شما می توانید یک URL را از سمت راست صفحه لینک خراب ویرایش کنید.شما همچنین می توانید  اقدامات عمده مانند لغو  تمام لینک های شکسته را انجام دهید
در پایان هنگامی که کار شما تمام شد میتوانید پلاگین را غیر فعال کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در رفع لینکهای خرابطای 404) در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --