قراردادن PDF در پست های وردپرس

قراردادن PDF

یکی از کاربران ما از ما پرسید که چگونه میتوان  فایلهای PDF را در وبلاگ وردپرس خود  جاسازی کرد  و آن را در دسترس دیگران برای دانلود قرار دهیم. در این مقاله، ما به شما نشان دهیم که چگونه شما می توانید فایلهای PDF، اسناد مایکروسافت ورد، اسلایدهای پاورپوینت، صفحات گسترده اکسل، و عناصر دیگر در وبلاگ وردپرس خود را با استفاده از یک پلاگین به نام گوگل توضیحات Embedder در سایت وردپرس خود جاسازی کنید برای این کار نیازی نیست که شما به یک حساب Google Docs داشته باشید.  به سادگی با استفاده از نمایشگر اسناد گوگل برای نمایش تمام فایلها را در وبلاگ خود میتوانید این کار را انجام دهید.
اولین چیزی که شما باید انجام دهید  نصب پلاگین Embedder است.برای نصب یک پلاگین وردپرس را ببینید.
هنگامی که شما این افزونه را نصب کردید، یک پانل تنظیمات جدید ایجاد خواهد شد در زیر تنظیمات »تنظیمات GDE اضافه شده است.

قراردادن PDF در پست های وردپرس

قراردادن PDF در پست

شما می توانید عرض سفارشی انتخاب کنید که آیا می خواهید  لینک دانلود برای همه و یا فقط کاربران وارد شده نمایش داده شود، و همچنین کنترل گزینه های دیگر را در اختیار دارید. هنگامی که شما این کار را انجام دادید. اجازه می دهد تا دوباره یک رسانه، و آپلود یک فایل جدید (فایل PDF خود را و یا فایل اکسل که شما می خواهید برای نشان). سپس آدرس URL رسانه فایل مانند آن نشان داده شده در تصویر زیر را کپی کنید:

قراردادن PDF در پست های وردپرس

قراردادن PDF در پست

در حال حاضر پست خود را با یک عبارت مانند زیر ویرایش کنید:

[php]

[gview file="http://url.to/file.pdf"]
[/php]

 

امیدواریم این مقاله به شما در  نحوه قراردادن PDF در پست های وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر  در باره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --