استفاده از ابزارک ها برای سطح مبتدی کاربران وردپرس  آسان است. شما حتی می توانید با استفاده  از ویدجت به طور پیش فرض  کنترل بهتر بر روی طرح سایت خود را با استفاده از عبارات شرطی داشته باشید.همه ی ویجت ها دارای یک عنوان هستند این عنوان علاوه بر  ابزارک مدیر منطقه بلکه در وب سایت شما را به نظر می رسند. مشکل این است که بعضی اوقات شما ممکن است نخواهید که عنوان دیجت ها در سایت شما نمایش داده شوند. یکی از کاربران ما به تازگی از ما خواسته که  چگونگی  حذف عنوان ویجت در وردپرس را آموزش دهیم خوب در این مقاله، ما به شما میگوییم که چگونه به راحتی عنوان ویجت را در وردپرس مخفی کنیم

مخفی کردن عنوان ویجت در وردپرس

مخفی کردن عنوان ویجت

اولین کار ی که شما باید انجام دهید این است که نصب و فعال کردن پلاگین Remove Widget Titles است.پس از فعال سازی، به سادگی به Appearance » Widgets برای پیکربندی تنظیمات این پلاگین بروید به منظور مخفی کردن عنوان یک ویجت، همهی کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن یک علامت تعجب قبل از عنوان ویجت است.

عنوان ویجت در وردپرس

عنوان ویجت

حذف  عنوان ویجت با یک علامت تعجب صورت میگیرد. در مثال بالا، ما عنوان ویجت برای جستجو و یک ویجت متن با عنوان آمار پنهان کردیم.

مخفی کردن عنوان ویجت در وردپرس

مخفی کردن عنوان ویجت

امیدواریم این مقاله به شما در مخفی کردن عنوان ویجت کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir/ مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --