به تازگی یکی از خوانندگان ما پرسید که آیا امکان تکرار یک صفحه یا پست با یک کلیک در وردپرس وجود دارد. ایجاد یک پست تکراری و یا صفحه به شما اجازه کار بر روی آن بدون تاثیر گذاری در نسخه موجود را میدهد در این مقاله، ما به شما نشان دهیم که چگونه به سرعت با تمام تنظیمات کپی یک صفحه وردپرس و یا یک پست با یک کلیک از آنها یک کپی داشته باشید.

دلیل کپی یک صفحه / پست در قالب وردپرس؟

کپی پست ها در وردپرس

کپی پست ها

 

هنگامی که کار بر روی طراحی مجدد وب سایت هستید، شما ممکن است بخواهید  محتوای یک صفحه موجود را کپی کنید
شما می توانید یک صفحه و کپی ویرایش / چسباندن تمام محتوای آن را به یک پیش نویس جدید، در این حالت هیچ یک از عناصر دیگر مانند تصاویر برجسته، داده SEO، قالب صفحه، و غیره، حرکت نمیکنند
این زمانی است که داشتن یک ویژگی تکراری صفحه در وردپرس واقعا مفید است.
به طور مشابه برای پست، شما ممکن است نیاز به کار بر روی پیش نویس قدیمی تر و پست های منتشر شده در سایت وردپرس داشته باشید
شما میتوانید یک نوشته را ایجاد و شروع به کار بر روی آن را آغاز کنید.با این حال، ممکن است این یک وضعیت ایده آل در برخی موارد نباشد. برای مثال، برخی نویسنده های دیگر ممکن است بر روی آن کار کنند و یا شما ممکن است بخواهید  هر دو پیش نویس را حفظ کنید.
بیایید ببینید که چگونه به راحتی  یک پست وردپرس و یا صفحه تنها با یک کلیک میتوان کپی کرد.

کپی یک پست  و یا صفحه در قالب وردپرس

در ابتدا شما نیاز به نصب و فعال سازی پلاگین Duplicate Post  دارید برای این کار شما میتوانید راهنمای ما در مورد نصب یک پلاگین را ببینید.

سپس شما نیاز به رفتن به Posts » All Posts  و پیکربندی تنظیمات این پلاگین دارید.

کپی یک پست در وردپرس

کپی یک پست

با کلیک بر روی “کلون” به سادگی یک پست تکراری ایجاد خواهد شد و پست های تکراری در ویرایشگر پست باز نمی شود.
به “پیش نویس جدید ‘گزینه پست را کپی کنید و باز کردن نسخه کپی شده در ویرایشگر پست به طوری که شما می توانید شروع به کار بر روی آن را آغاز کنید.
همچنین شما می خواهد گزینه های مشابه برای صفحات نیز پیدا کنید.
پلاگین ها ی پست  تکراری واقعا خوب کار می کند. با این حال، اگر شما می خواهید به استفاده از آن به طور عمده برای به روز رسانی پست منتشر شده قدیمی یک راه بهتر برای انجام این کار وجود دارد.

سفارشی کردن پست های تکراری در وردپرس

سفارشی کردن پست های تکراری

پلاگین پست تکراری  کار در خارج از جعبه کار میکند و از پست ها و صفحات به طور پیش فرض پشتیبانی میکند.
شما همچنین می توانید این افزونه را سفارشی  کنید برای فعال کردن پشتیبانی از انواع پست سفارشی، محدود کردن به نقش کاربر و انتخاب کنید چه برای کپی کردن و چه هنگام ایجاد یک پست تکراری.

برای این کار به Settings » Duplicate Post بروید و تنظیمات مربوطه را پیکربندی کنید.

صفحه تنظیمات به سه زبانه تقسیم شده است. برگه اول  به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید چه پیزی برای کپی کردن در هنگام ایجاد یک پست  تکراری دارید.
گزینه های پیش فرض برای بسیاری از وب سایت ها کار می کنند. با این حال، شما می توانید همه چیز را که می خواهید کپی کنید را تیک بزنید و گزینه آیتم هایی که شما نمی خواهید برای کپی تیک بزنید.
بعد، شما نیاز به حرکت بر روی تب مجوز دارید.

تنظیمات پست تکراری در وردپرس

تنظیمات پست تکراری 1

به طور پیش فرض، این افزونه اجازه می دهد تا مدیر و کاربر ویرایشگر نقش به ایجاد پست های تکراری. همچنین قادر می سازد تکراری ارسال از ویژگی های برای پست ها و صفحات نوع پست.
اگر شما با استفاده از انواع پست سفارشی در وب سایت خود، سپس به آن انواع پست اینجا ظاهر خواهد شد. شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید برای فعال کردن قابلیت ارسال تکراری برای کسانی که نوع پست است.
در نهایت، کلیک بر روی زبانه ها را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید برای نمایش لینک کلون پست. به طور پیش فرض، این افزونه آنها را در فهرست ارسال، ویرایش صفحه نمایش، و نوار مدیریت نشان می دهد.

تنظیمات پست تکراری 2 در وردپرس

تنظیمات پست تکراری 2

فراموش نکنید بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.امیدواریم این مقاله به شما در چگونه تکرار یک صفحه یا پست با یک کلیک در وردپرس کمک کند.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --