اغلب کاربران ما، میپرسند که چگونه آنها می توانند  نظر خود را در نوار کناری سایت وردپرس خود  نشان دهند. این ایده خوبی است به نمایش گذاشتن محتوا که جرقه بحث و گفتگو در سایت شما است کمک می کند تا شما یک جامعه  بحث در وب سایت خود بسازید، که به معنی تعامل کاربر و بازدیدکننده  بیشتر برای وب سایت شما است. در این مقاله، ما به شما نمایش  نظر در نوار کناری وردپرس را آموزش میدهیم

اولین چیزی که شما باید انجام دهید  نصب و فعال سازی افزونه WordPress Popular Posts است. پس از فعال سازی، به سادگی به Appearance » Widgets بروید وبا کشیدن و رها کردن پست های محبوب به  ویجت به نوار کناری خود را انجام دهید.

برای نمایش ارسال نظر خود، شما نیاز به انتخاب نظرات زیر پست ها دارید.
شما می توانید یک محدوده زمانی از 24 ساعت گذشته، هفته گذشته، 30 روز گذشته، و یا تمام وقت را انتخاب نمایید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید برای نشان دادن پست با بیشترین اظهار نظر در طول هفته گذشته، پس از آن شما می توانید 7 روز گذشته را به عنوان محدوده زمانی را انتخاب کنید.

پست ها ی محبوب در وردپرس با یک کد کوتاه که شما می توانید به پست های خوداضافه کنید همراه است . برای نمایش تمام وقت از کد زیر استفاده کنید:

[wpp range=all stats_comments=1 order_by=comments post_type=post,page limit=10 wpp_start=<ol> wpp_end=</ol>]

برای یک لیست کامل از پارامترها شما نیاز به رفتن به Settings » WordPress Popular Posts دارید بر روی پست ها کلیک کنید و سپس در بخش سوالات متداول شما باید به پایین حرکت کنید و روی درخواست پارامترهای کوتاه  کلیک کنید .

امیدواریم این مقاله به شما در چگونه پربحث ترین مطالب (پر نظر ترین) را در وردپرس نمایش دهیم کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --