به طور پیش فرض وردپرس مطالب خود را در یک قالب وبلاگ در صفحه اصلی نمایش میدهد. اما اگر شما می خواهید  یک صفحه سفارشی در وردپرس ایجاد کنید باید بدانید آن صفحع را در کجای .بلاگ خود قرار دهید.در این مقاله، ما به شما نشان دهیم که چگونه یک صفحه جداگانه برای پست های وبلاگ در وردپرس خود ایجاد کنید.

ایجاد یک صفحه مجزا برای پست های وبلاگ در وردرپس

ایجاد یک صفحه مجزا برای پست های وبلاگ

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه  وبلاگ در  وردپرس

وردپرس همراه با قابلیتی برای ایجاد صفحه اصلی سفارشی (صفحه اول استاتیک)، و یک صفحه جداگانه برای پست های وبلاگ ساخته شده است. برای استفاده از این روش، شما نیاز به ایجاد دو صفحه وردپرس جدید دارید. صفحه اول  برای رفتن به صفحه اصلی خود و صفحه سفارشی . در مدیریت وردپرس خود  به صفحهPages » Add New برای ایجاد یک صفحه جدید بروید شما می توانید این صفحه عنوان. در سمت راست ببینید.

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه در وردپرس

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه

مدرن ترین تم وردپرس با صفحه قالب سفارشی است که می تواند برای صفحه اول شخص از وب سایت شما استفاده  شود. در این مثال ما با استفاده از تم بیست و دوازده که می آید با یک قالب صفحه اول کار میکنیم. پس از انتخاب قالب، چیزی که بعد از شما نیاز به انجام است که با کلیک بر روی گزینه صفحه نمایش در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش است

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه در وردپرس

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه

جعبه متا زیر منطقه پست ویرایش نمایش داده میشود.  هر دو نظرات را غیر فعال کنید

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه در وردپرس

استفاده پیش فرض استاتیک تنظیمات صفحه

در مرحله بعدی شما نیاز به ایجاد یک صفحه دیگر برای پست های وبلاگ خود دارید شما می توانید
ما در اینجا  دو صفحه که میخواهیم نمایش دهیم را انتخاب میکنیم یک صفحه سفارشی و یک صفحه برای پست های وبلاگ ایجاد شده است. در حال حاضر ما نیاز  به استفاده از این صفحات داریم.برای انجام این کار رفتن به Setttings » Reading  و زیر گزینه صفحه نمایش جلو را انتخاب کنید یک صفحه استاتیک. زیر که صفحه را به عنوان صفحه اول و صفحه برای پست های وبلاگ خود را مورد استفاده قرار گیرد را انتخاب نمایید.

تغییرات را ذخیره کنید، و سایت خود را دوباره بارگذاری کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد یک صفحه مجزا برای پست های وبلاگ در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --