بیشتر وبلاگ نویس موفق از فهرست مطالب در وردپرس استفاده میکنند.در این مقاله، ما شما را چگونه به ایجاد یک چک لیست وبلاگ نویسی در وردپرس برای جلوگیری از اشتباهات و سرعت بخشیدن به روند سرمقاله خود نشان می دهد.

ایجاد فهرست در وردپرس

ایجاد فهرست در وردپرس

چرا شما نیاز به چک لیست وبلاگ نویسی در وردپرس دارید؟

به عنوان یک وبلاگ نویس شما به زودی یک سبک به طور منظم و یک فرایند را از طریق رفتن برای هر مقاله را منتشر کنید. اگر شما به تنهایی در حال کار هستید، پس شما مسئول ابتلا به تمام اشتباهات قبل از یک مقاله آنلاین  می باشید. حتی اگر شما در حال کار بر روی یک سایت چند نویسنده هستید، همیشه امکان فراموش کردن به اضافه کردن چیزی وجود دارد.
شما نیاز به بررسی اشتباهات املایی و دستور زبان، اضافه کردن تصویر برجسته، استفاده از ویژگی های SEO، برنامه ارسال و غیره دارید.
این جایی است که یک چک لیست وبلاگ نویسی به کمک شما می آید.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که نصب و فعال سازی پلاگینPre-Publish Post Checklist است. پس از فعال سازی، شما نیاز به بازدید تنظیمات Settings » Pre-Publish Post Checklist برای پیکربندی تنظیمات  پلاگین دارید.

پلاگین Pre-Publish Post Checklist در وردپرس

پلاگین Pre-Publish Post Checklist

در ابتدا شما نیاز به کلیک بر روی آیتم اضافه کنید چک لیست برای اضافه کردن یک کار در چک لیست وبلاگ نویسی خود دارید. کلیک بر روی آیتم صرفه جویی، و سپس تکرار این روند برای اضافه کردن تمام وظایف چک لیست خود.

شما هم اکنون می توانید یک پست جدید ایجاد کنید و یا  پست موجود را ویرایش کنید .

تنظیمات پلاگین Pre-Publish Post Checklist در وردپرس

تنظیمات پلاگین Pre-Publish Post Checklist

 

به همین سادگی کار تمام شد.امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد ایجاد یک چک لیست وبلاگ نویسی در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir  مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --