حذف پیش فرض لینک های تصویر در وردپرس

حذف پیش فرض لینک های تصویر

وردپرس باعث می شود  آپلود تصاویر و ایجاد گالری تصویر اسان شود. با این حال، یک بخش واقعا آزار دهنده در مورد اضافه کردن تصاویر به پست های وردپرس است که آن را به طور خودکار به فایل های رسانه ای لینک صورت میگیرد. شما می توانید این گزینه را هنگام اضافه کردن یک تصویر تیک بزنید، اما گاهی اوقات شما به سادگی امکان دارد فراموش کنید که تیک را بردارید.در این مقاله ما به شما حذف پیش فرض لینک های تصویر در وردپرس به صورت خودکار را آموزش میدهیم.
چرا شما باید لینک پیش فرض تصویر در وردپرس را غیر فعال کنید

به طور پیش فرض، وردپرس به تصاویر خود لینک میدهد. کاربر می بیند که تصویر یک لینک است، روی ان کلیک میکند پس از آن به فایل تصویر هدایت میشود. از این صفحه کاربر دو گزینه دارد: کلیک بر روی دکمه “بازگشت” را در مرور گر خود و یا حرکت به سایت دیگر. معمولا آن دومی را انتخاب میکند.این نیز در ترافیک SEO تاثیر میگذارد .
یک راه حل وجود دارد که شما به سادگی گزینه غیر فعال کردن لینک تصاویر در هر زمان، را انتخاب کنید اما این کار عملی نیست چون گاهی شما این کار را فراموش میکنید

حذف پیش فرض لینک های تصویر در وردپرس

حذف لینک های تصویر

از بین بردن پیش فرض لینک تصویر در وردپرس

این کار بسیار ساده است.تنها کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن این تکه کد را در فایل functions.php تم خود را و یا در یک پلاگین سایت خاص است.

<pre>function wpb_imagelink_setup() {
$image_set = get_option( 'image_default_link_type' );
if ($image_set !== 'none') {
update_option('image_default_link_type', 'none');
}
}
add_action('admin_init', 'wpb_imagelink_setup', 10);</pre>

امیدوارم این مقاله به شما در حذف پیش فرض لینک های تصویر در وردپرس به صورت خودکار کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس  به https://www.on5.ir  مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --