ما در یک جهان زندگی می کنیم که در آن مردم به زبان های مختلف صحبت می کنند. با توجه به آمار زبان شناسان، در هر نقطه 6000-7000 زبان مختلف در جهان وجود دارد. حتی اگر بسیاری از مردم می توانند انگلیسی را درک کنند،اگر شما بتوانید ترجمه به چند زبان را در سایت وردپرس خود پوشش دهید با این کار میتوانید به ارزش سایت خود اضافه کنید.در این مقاله، ما شما را  در چگونه اضافه کردن ترجمه گوگل در سایت وردپرس یاری میکنیم.

 

اضافه کردن ترجمه گوگل در سایت وردپرس

اضافه کردن ترجمه گوگل

اضافه کردن ترجمه گوگل در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Google Language Translator است.برای اطلاعات  بیشتر درباره ی نصب یک پلاگین راهنمای مارا درباره ی نصب یک پلاگین در وردپرس را ببینید.سپس به قسمت Settings » Google Language  برای پیکربندی تنظیمات پلاگین خود بروید.

مطمئن شوید که کادر کنار پلاگین  که بررسی وضعیت فعال است. بعد از آن شما نیاز به انتخاب زبان پیش فرض وب سایت خود دارید و  زبانی که  شما می خواهید برای ترجمه در دسترس باشد. هنگامی که تنظیمات خود را انجام دادید آن را ذخیره کنید.
پس از ذخیره تنظیمات برای Google مترجم زبان پلاگین،تنظیمات مربوط به ویجت ها را انجام دهید برای انتخاب آنها را بگیرید و در نوار ابزار کناری رها کنید.

گوگل ترجمه نه تنها اجازه می دهد تا کاربران خود را به خواندن یک نسخه ترجمه شده از وب سایت خود را ببینند بلکه اجازه می دهد تا آنها وب سایت خود را ترجمه کنند.
ما امیدواریم که این مقاله به شما در  اضافه کردن ترجمه گوگل در سایت وردپرس  کمک کرده باشد برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تحصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --