نحوه اضافه کردن ایمیل به پست های وردپرس

نحوه اضافه کردن ایمیل

آیا شما می خواهید  یک گزینه “ایمیل ارسال کنید ”  به پست های وبلاگ خوداضافه کنید؟ این کار یک روش بازاریابی موثر است. در این مقاله، ما شما را در نحوه اضافه کردن ایمیل به پست های وردپرس کمک میکنیم

نحوه اضافه کردن ایمیل به پست های وردپرس

نحوه اضافه کردن ایمیل

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WP-EMail است. پس از فعال سازی، شما نیاز به بازدید E-Mail » E-Mail options برای پیکربندی تنظیمات پلاگین دارید.

افزونه WP-EMail در وردپرس

افزونه WP-EMail

شما نیاز به انتخاب متن ایمیل و آیکون موردنظر خود دارید. تحت تنظیمات ایمیل، شما می توانید ایمیل نوع محتوا و زمینه های است که کاربران را در فرم ایمیل را انتخاب کنید.
در روش ارسال ایمیل، شما می توانید PHP و یا Sendmail استفاده کنید اگر شما با استفاده از سرور SMTP کار میکنید، سپس شما نیاز به انتخاب SMTP به عنوان روش ارسال ایمیل خود دارید

قسمت بعدی در صفحه تنظیمات اجازه می دهد تا شما قالب ایمیل های خروجی خود را پیکربندی کنید. قالب پیش فرض باید برای اکثر وب سایت ها کار کند. با این حال، شما می توانید آن را با استفاده از تگ های قالب موجود را تغییر دهید.

تنظیمات افزونه WP-EMail در وردپرس

تنظیمات افزونه WP-EMail

فراموش نکنید که برای کلیک بر روی ذخیره دکمه تغییرات، برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید

نمایش ایمیل ارسال کنید در وردپرس

پس از پیکربندی این افزونه، گام بعدی  اضافه کردن “ایمیل ” را فشار دهید در پست وردپرس و صفحات خود است
روش 1: با استفاده از کد کوتاه
اگر شما فقط می خواهید برای اضافه کردن دکمه ایمیل به چند پست و یا صفحات انتخاب شده، سپس شما می توانید این کد کوتاه به محتوای پست خود استفاده کنید.
[EMAIL_LINK]
اگر شما می خواهید برای اضافه کردن ایمیل به این لینک به تمام صفحات خود  و سپس شما می توانید از همان کوتاه در یک ویجت متن نیز استفاده کنید.
با این حال، وردپرس به طور پیش فرض اجازه نمی دهد که کد کوتاه به داخل ویدجت متن استفاده می شود. برای فعال کردن کد کوتاه در ویدجت متن، شما نیاز به اضافه کردن این کد در فایل functions.php پوسته خود را و یا یک پلاگین سایت خاص دارید.

add_filter('widget_text', 'do_shortcode');

روش 2: ویرایش  تم فایل
کد زیر را در فایل functions.php پوسته خود را و یا در یک پلاگین سایت خاص را اضافه کنید:

//Add Email This Option to Bottom of Post
function wpb_custom_emailthis($content){
if (is_single()) {
$emailthis = email_link('', '', false);	
$content .= '<p>' . $emailthis . '</p>';
}
return $content;
}
add_filter( "the_content", "wpb_custom_emailthis" );

متناوبا، شما می توانید پارامترهای emal_link استفاده کنید و آن به طور مستقیم در داخل فایل single.php خود را برای نمایش بیشتر سفارشی اضافه کنید .

 

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه اضافه کردن ایمیل به پست های وردپرس کمک کرده باشد باری مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --