برخی از ویجت ها برای رشد سایت شما مهم تر از دیگران هستند. برای مثال، یک ویجت اشتراک لیست ایمیل قطعا از یک ویجت آرشیو مهم تر است. در این مقاله، ما به شما اضافه کردن سبک های سفارشی به ابزارک وردپرس را نشان میدهیم.

اضافه کردن سبک های سفارشی در وردپرس

اضافه کردن سبک های سفارشی

با استفاده از یک پلاگین برای اضافه کردن سبک های سفارشی به قالب وردپرس میتوان این کار را انجام داد.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Widget CSS Classes است. پس از فعال سازی به قسمت Appearance » Widgets برای پیکربندی تنطیمات پلاگین بروید .

پیکربندی تنظیمات پلاگین

تنظیمات پلاگین

شما متوجه خواهید شد یک میدان کلاس CSS جدید زیر ویدجت شما ایجاد شده است بنابراین شما به راحتی می توانید برای هر عنصر یک کلاس CSS تعریف کنید.
حالا شما می توانید به  تم خود  بروید و  قوانین سبک خود را اضافه کردن. مثل این:

<pre>.subscribe { 
background-color: #858585;
color:#FFF;
}


شما می توانید هر CSS سفارشی که شما می خواهید مانند اضافه کردن پس زمینه، تغییر مرزها، استفاده از رنگ های مختلف، و غیره اضافه کنید
دستی اضافه کردن سبک های سفارشی به ابزارک  وردپرس

اگر شما نمی خواهید از یک پلاگین استفاده سپس شما می توانید به صورت دستی سبک های سفارشی به ویدجت وردپرس خود را اضافه کنید.
هر عنصر در نوار کناری خود دارای یک کلاس ویجت شماره دار است. مثل ویجت-1، ویجت-2، ویجت-3، و غیره …

همانطور که شما می توانید در تصویر بالا مشاهده  کنید، ویجتی که می خواهیم آن را به طور سفارشی ایجاد کنیم میتوان از طریق زیر اضافه کرد:

.widget-2 { background-color: #858585; color:#FFF; } .widget-2 .widget-title { font-weight:bold; }

امیدواریم این مقاله به شما در اضافه کردن سبک های سفارشی به ابزارک وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --