آیا شما می خواهید ظاهر ایمیلهای فرستاده شده توسط سایت وردپرس خود را تغییر دهید؟ به طور پیش فرض، همه اعلامیه ایمیل ارسال شده توسط وردپرس در متن ساده و کاملا کسل کننده هستند. در این مقاله، ما به شما نحوه اضافه کردن قالب ایمیل زیبا در وردپرس را نشان می دهیم.

اضافه کردن قالب ایمیل در وردپرس

اضافه کردن قالب ایمیل

راه اندازی قالب ایمیل در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Email Templates است. پس از فعال سازی، به سادگی به Appearance » Email Templates  برای ایجاد و تغییر قالب ایمیل خود بروید.

 نصب پلاگین Email Templates

پلاگین Email Templates

قالب پلاگین ایمیل با استفاده از customizer وردپرس شبه اجازه می دهد تا  شما قالب های خود را با پیش نمایش زیبا ایجاد کنید.
Customizer دارای بخش های مختلف است. شما می توانید تنظیمات را وارد کنید که شما نام سایت و آدرس ایمیل برای استفاده در زمینه پیام های خروجی است.

پیکربندی تنظیمات پلاگین Email Templates

تنظیمات پلاگین Email Templates

 

به طور پیش فرض، این افزونه از آدرس ایمیل تعریف شده در تنظیمات قالب وردپرس استفاده میکند. حال شما می توانید به تبادل که یک آدرس ایمیل دیگر استفاده کنید.
در مرحله بعد، با کلیک بر روی فلش به عقب بروید. تحت زبانه الگو، شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید از قالب عرض کامل و یا طرح بسته بندی استفاده کنید.با  VOUS pouvez aussi  رنگ پس زمینه را انتخاب کنید.

تنظیمات پلاگین Email Templates در وردپرس

تنظیمات پلاگین Email Templates

پس از انجام، بر روی بخش هدر برای راه اندازی هدر قالب ایمیل در وردپرس خود کلیک کنید.شما می توانید  با استفاده از متن یک لوگو اضافه کنید.
به طور پیش فرض، این افزونه نام سایت خود را به عنوان متن در هدر ایمیل نشان می دهد. شما می توانید هر آنچه که شما می خواهیدتغییر دهید. VOUS pouvez aussi تغییر اندازه فونت، متن هدر و پس زمینه رنگ.

انجام تنظیمات پلاگین در وردپرس

انجام تنظیمات پلاگین

در بخش متن ایمیل، شما می توانید اندازه فونت و رنگ قالب ایمیل را تغییر دهید.

به طور پیش فرض این افزونه نام سایت خود را با علامت کپی رایت  نشان می دهد. شما می توانید آن را به میل خود سفارشی کنید.

هنگامی که طراحی قالب ایمیل شما تمام شد بر روی دکمه دخیره تغییرات کلیک کنید

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه اضافه کردن قالب ایمیل زیبا در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --