آیا شما می خواهید یک وب سایت نمونه کار با وردپرس ایجاد کنید؟ در این مقاله، ما شما را در چگونگی اضافه کردن نمونه کارها به سایت وردپرس بدون تغییر تم نشان می دهیم.
از آنجا که چند  پلاگین وردپرس  برای نمونه کارها  وجود دارد، ما فقط دو عدد از بهترین پلاگین ها را برای شما معرفی میکنیم.

 اضافه کردن نمونه کارها به سایت وردپرس

اضافه کردن نمونه کار

 اضافه کردن نمونه کار به سایت وردپرس

اضافه کردن نمونه کارها

اضافه کردن نمونه کارها در وردپرس با استفاده از Envira گالری

Envira ایجاد یک مجموعه مورد نظر با اضافه کردن تصاویر از پروژه های خود را با توضیحات است. نمونه کارها خود را باید از لحاظ بصری جذاب و آسان به حرکت دادن باشد.
Envira گالری وردپرس پلاگین گالری پاسخگو است. این اجازه می دهد به شما برای ایجاد گالری های تصویر زیبا و آلبوم که نگاه خیره کننده بر روی تمام دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Envira گالری است. پس از فعال سازی، شما نیاز به وارد کلید مجوز خود دارید. شما می توانید این کلید را از حساب Envira گالری خود  به دست آورید.

نصب و فعال سازی افزونه Envira در وردپرس

نصب و فعال سازی افزونه Envira

پس از تایید کلید مجوز خود، شما نیاز به بازدید Envira Envira Gallery » Settings و سپس بر روی زبانه افزودنیها کلیک کنید. در مرحله بعد، بر روی دکمه نصب در کنار آلبوم ها و افزونه های رایج کلیک کنید و سپس آنها را فعال کنید.

Envira گالری در وردپرس

Envira گالری

حالا شما می توانید پیش بروید و  یک گالری از موارد نمونه کارها خود ایجاد کنید. شما باید هر یک از گالری به عنوان یک مجموعه و یا پوشه از موارد نمونه کارها مشابه درمان و نام آنها ایجاد کنید
ایجاد گالری بسیار ساده است و شما می توانید اطلاعات بیشتر در راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد گالری های تصویر پاسخگو در وردپرس با استفاده از Envira گالری را پیدا
پس از ایجاد چند گالری ، شما نیاز به ایجاد آلبوم نمونه کارها خود ئاریئ. به سادگی Envira گالری »آلبوم ها مراجعه کنید و دکمه” اضافه کردن “را فشار دهید.
ایجاد یک آلبوم جدید بسیار بسیار شبیه به ایجاد یک گالری است. به جای عکس، به شما گالری که شما قبلا ایجاد شده است را اضافه کنید.

ایجاد گالری در وردپرس

ایجاد گالری

پس از اضافه کردن گالری های خود را به آلبوم، شما نیاز به کلیک بر روی زبانه پیکربندی. این جایی است که شما پیکربندی خواهد کرد که چگونه آلبوم خود را به گالری نمایش داده شود.

هنگامی که کار شما تمام شد، به سادگی بر روی دکمه انتشار کلیک کنید.
آلبوم نمونه کارها خود را هم اکنون آماده بر روی هر صفحه و یا پست استفاده می شود.
حالا شما می توانید یک صفحه وردپرس جدید ایجاد کنید یا  یک صفحه موجود را ویرایش کنید

امیدواریم این مقاله به شما در چگونگی اضافه کردن نمونه کارها به سایت وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر در مورد طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --