آیا شما می خواهید به راحتی به پست ها و صفحات خاص  برای ویرایش سریع در بخش مدیریت طراحی قالب وردپرس پرش کنید؟ به طور معمول اگر شما مقدار زیادی محتوای دارید که شما نیاز به بروز رسانی مکرر دارید،این کار در بخش مدیریت وردپرس زمان زیادی میبرد در این مقاله، ما چگونگی اضافه کردن یک منو پرشی در بخش مدیریت قالب وردپرس را که باعث افزایش سرعت ارسال و ویرایش صفحات میشود را نشان می دهیم.

اضافه کردن منو پرش

اضافه کردن منو پرش

چگونه منو پرشی می تواند به شما در سریع تر مدیریت کردن سایت با طراحی قالب وردپرس کمک کند.

بخش مدیریت وردپرس همراه با یک طرح بسیار ساده و آسان برای استفاده از لایه ها ایجاد است.شما در پست ها یا صفحات برای دسترسی بهاین لا یه ها و محتوا آن کلیک کنید.
اگر شما انواع پست سفارشی، مانند نمونه کارها و یا گواهی نامه دارید پس از آن شما را بر روی آنها کلیک کنید تا لیستی از آیتم ها شما می توانید ویرایش کنید در اختیارتان قرار میگیرد.
حال اگر شما یک مقدار زیادی از پست ها، صفحات، و یا نوع پست سفارشی، سپس تبدبل آنها به فهرست بسیار دشوار است.شما نیاز به فهرست صفحات متعدد یا استفاده از قابلیت جستجو بر روی صفحه نمایش دارید که خیلی قابل اعتماد نیست.

ایجاد منو پرش

ایجاد منو پرش

 

منو پرش می تواند به شما برای جستجو و ویرایش محتوا از هر نقطه در داخل مدیریت طراحی قالب وردپرس کمک کند.
با این حال، بیایید نحوه اضافه کردن منو پرشی در طراحی قالب وردپرس را ببینید.

اضافه کردن منو پرش در بخش مدیریت وردپرس

اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین WP Jump Menu است برای اطلاعات بیشتر،راهنمای مادر مورد چگونگی نصب یک پلاگین وردپرس را ببینید.
پس از فعال سازی، شما متوجه حضور منو پرش در مدیریت نوار ابزار وردپرس خود میشوید. با کلیک بر روی آن را یک جعبه جستجو نمایش داده میشود.شروع به تایپ در جعبه جستجو کنیدو این پلاگین نتایجی که شما تایپ میکنید را نشان میدهد.

jumpmenupreview

jumpmenupreview

شما می توانید از جعبه جستجو برای پیدا کردن مطالب استفاده کنید. استفاده از کلیدهای جهت دار بالا و پایین برای حرکت بین نتایج و آمار کلیدی برای ویرایش یک پست را فوق العاده سریع تر میکند.
WP Jump Menu خارج از جعبه برای پست ها و صفحات کار می کند. شما می توانید آن را برای دیگر انواع پست و فایل های رسانه ای نیز فعال کنید.
شما نیاز به بازدید Settings » Jump Menu Options برای انجام تنظیمات مربوط به این پلاگین دارید.

پلاگین WP Jump Menu

پلاگین WP Jump Menu

در ابتدا شما یک لیست از انواع پست دسترس در سایت وردپرس خود را تهیه کنید پست ها و صفحات به صورت پیش فرض بررسی می شود.
بعد، شما آن ها را به پلاگین اطلاع دهید.

تنظیمات پلاگین

تنظیمات پلاگین

در اینجا شما می توانید موقعیت منو پرش را انتخاب کنید. موقعیت پیش فرض در نوار مدیریت قالب وردپرس است. شما می توانید به یک منوی پرش شناور در بالا و یا پایین تغییر دهید.
شما می توانید رنگ وضعیت برای انتظار، پیش نویس، یا پست منتشر شده را انتخاب نمایید. میان گزینه های دیگر شما می توانید شناسه پست، تنظیم تراز متن، نمایش  مخفی کردن منوی پرش در جلویی، و غیره را انتخاب کنید
فراموش نکنید که بر روی دکمه ثبت تغییرات وقتی کار خود را انجام دادید کلیک کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد یک منو پرش در طراحی قالب وردپرس کمک کرده باشد برای مشاهده مقالات بیشتر به  https://www.on5.ir مراجعه کنید

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --