تصویر پس زمینه کامل صفحه نمایش روند طراحی جدید است که تبدیل به مد روز شده است. معمولا راه اندازی یک تصویر کامل پس زمینه صفحه نمایش در سایت وردپرس خود بدان معنی است که شما مجبور به کار با CSS و فایل های HTML شده اید. همچنین شما می خواهد به در نظر گرفتن اندازه تصویر، و پوسته پوسته شدن آن اندازه برای دستگاه های مختلف، اندازه صفحه نمایش، قطعنامه، مرورگر، و غیره این به اندازه کافی برای مبتدیان وردپرس ترسناک است. نگران نباشید، در این مقاله ما شما را در چگونه اضافه کردن یک تصویر پس زمینه تمام صفحه در وردپرس بدون هر گونه ویرایش  نشان می دهیم.
اولین کاری که باید انجام دهید  نصب و فعال سازی  پلاگین Simple Full Screen Background Image است پس از فعال سازی، به Appearance » Fullscreen BG Image بروید و تصویر مورد نظر خود را آپلود کنید

 پلاگین Simple Full Screen Background Image در وردپرس

پلاگین Simple Full Screen Background Image

توصیه می شود که شما با استفاده از یک تصویر  که حداقل 1600 × 1200 پیکسل است کار کنید. تصویر پس زمینه شما  به صورت خودکار کوچک خواهد شد برای مطابقت با صفحه نمایش مرورگر.

پلاگین Simple Full Screen Background Image

پلاگین Simple Full Screen Background Image

 

تصویر پس زمینه PRO

اگر شما واقعا می خواهید  تصاویر پس زمینه سفارشی را به سطح بعدی را در سایت خود منتقل کنید، و سپس شما نیاز به نسخه PRO از این پلاگین دارید. بر خلاف پلاگین رایگان، که در آن شما تنها می توانید مجموعه ای 1 تصویر پس زمینه داشته باشید، نسخه حرفه ای اجازه می دهد تا شما مجموعه عکس های پس زمینه نامحدود داشته باشید.
بهترین قسمت در مورد صفحه نمایش کامل عکس های پس زمینه نرم افزار این  که به شما اجازه می دهد تصویر پس زمینه مختلف برای زمینه های مختلف داشته باشید. برای مثال، شما می توانید یک تصویر پس زمینه مختلف  انتخاب کنید:
دسته بندی ها
بایگانی
پست های فردی
صفحات
صفحه اصلی وبلاگ
صفحه اول
جستجو، و بیشتر

این پلاگین دارای پشتیبانی مجدد کامل است، بنابراین اگر هیچ تصویر پس زمینه سفارشی برای یک پست خاص وجود ندارد، سپس آن را به تصویر جهانی نشان می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما در چگونگی اضافه کردن یک تصویر پس زمینه تمام صفحه در وردپرس کمک کرده باشد.

برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید

انفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --