من می دانم، این چیز جدیدی نیست.بسیاری از کاربران اینترنت به دلیل هزاران وب سایت فروش محصولات یا خدمات در حال حاضر با استفاده از ویجت چت زنده قادر به صحبت به مشتریانخود هستند.وقتی  یک راه قطعی افزایش فروش و ایجاد اعتماد است.
برای مثال، یک چت زنده با فروش و تیم پشتیبانی از شرکت میزبانی وب  مقدار زیادی از زمان تولید را میتواند نجات دهد. بدون آن که بخواهیم که زمان زیادی را صرف انتظار در بلیط نوشتن، ایمیل و سپس انتظار برای تیم پشتیبانی برای پاسخ صرف کنیم.

اضافه کردن گزینه livechat رایگان

گفتگوی زنده  بدون پلاگین را می توان با استفاده از Google Talk chatback badge website به دست آورد. این یک سرویس بزرگ از گوگل است و ما یک حساب Googleبرای استفاده از آن نیاز داریم. این سرویس رایگان برای حساب شخصی و همچنین برای حساب Google Apps در دسترس است.
اینگزینه وضعیت آنلاین یا آفلاین بر اساس در وضعیت گوگل تاک شما را نشام میدهد

مرحله 1: به Google Talk chatback badge website  بوید برای ایجاد یک حساب جدید
و یا  به این صفحه اگر شما حساب Google Apps فعال دارید. (جایگزین DOMAIN با نام دامنه خود را بدون http و WWW)

Google Talk chatback badge website

Google Talk chatback badge website

مرحله 2: بر روی ‘ویرایش’ برای  تغییر تنظیمات  و سبک کلیک کنید. اگر موضوع شما از IFRAME سپس با استفاده از سبک استاندارد در غیر این صورت سبک بدون IFRAME را انتخاب نمایید.

live-chat-for-blog-03

live-chat-for-blog-03

مرحله 3: Google هر دفعه که ما مراجعه میکنیم یک کد جدید میکند توانیم گزینه غیر فعال کردن و یا اضافه کردن را برداریم. این مهم است که کد HTML زیر را در صفحه کپی کنیم.

live-chat-for-blog-04

live-chat-for-blog-04

گام 4:به بخش مدیریت ابزارک وبلاگ خود بروید و یک ویجت متن جدید در نوار کناری و کد بالا را وارد کنید. و بر روی دکمه ‘ذخیره’ کلیک کنید.

live-chat-for-blog-05

live-chat-for-blog-05

مرحله 5: بررسی کنید که آن را در نوار کناری چگونه  به نظر می رسد. کد بالا را نیز می توانید در مقالات خاص، صفحات و یا ایمیل ها استفاده کنید.

live-chat-for-blog-06

live-chat-for-blog-06

 

چجوری به نظر میرسه؟
با دیدن پنجره زیر بدانید که چت زنده برای شما آغاز شده است.

live-chat-for-blog-07

live-chat-for-blog-07

برروی پنجره راه اندازی کلیک کنید.

live-chat-for-blog-08

live-chat-for-blog-08

در نهایت، یک پنجره چت باز خواهد شد که در آن شما می توانید با کاربران خود چت کنید.

live-chat-for-blog-09

live-chat-for-blog-09

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه اضافه کردن گزینه livechat رایگان در وبلاگ وردپرس شما کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --