فلیکر یکی از سایت های photosharing قابل اعتماد قدیمی است. این سایت ویژگی های اجتماعی بسیار زیادی در خود دارد و یک جامعه پر رونق از کاربران دارد. نمایش عکس در فلیکر در سایت وردپرس  بسیار آسان است. از آنجا که فلیکر از فرمت oEmbed پشتیبانیمیکند شما به سادگی می توانید URL فلیکر عکس در یک پست وردپرس را به طور خودکار انجام دهید. به تازگی یکی از خوانندگان ما از ما خواسته اضافه کردن یک ویجت فلیکر در وردپرس را آموزش دهیم.

ویجت فلیکر در وردپرس

ویجت فلیکر

اولین کاری که باید انجام دهید این است نصب و فعال سازی ویجت  فلیکر است.هنگامی که فعال کردید به بخش ابزارک در وردپرس خود بروید. اکنون یک ویجت جدید به نام فلیکر برای شما وجود دارد. کشیدن و رها کردن فلیکر ویجت سریع به یکی از ستون های فرعی نیز به عنوان مناطق ویجت شناخته شده است. در تنظیمات ویجت، به سادگی عنوان خود را ویجت، نام کاربری فلیکر و تعداد تصاویری که می خواهید نشان دهید، و یک برچسب فلیکر ایجاد کنید.

اضافه کردن یک ویجت فلیکر در وردپرس

اضافه کردن یک ویجت فلیکر

شما می توانید عکس فلیکر خود را در نوار کناری نمایش دهید

اضافه کردن یک ویجت فلیکر در وردپرس

اضافه کردن یک ویجت فلیکر

اگر شما متوجه شوید در بالا دو صفحه جدا داریم. یکی  سمت چپ است که ویجت پیش فرض را میبینیم ، پس از آن شما نیاز به اضافه کردن یک کلاس CSS سفارشی در فایل style.css تم خود داریم.

<pre>.quick-flickr-item {
width: 150px;
float: left;
margin: 0 20px 20px 0;
}</pre>

شما احتمالا نیاز به تنظیم عرض و حاشیه بالا برای مطابقت با طرح تم خود دارید. به عنوان مثال، اگر شما یک نوار کناری کوچکتر داشته باشید، سپس شما می توانید عرض کوچکتر، و تنظیم حاشیه تا زمانی که به نظر می رسد را به صورت آزمون و خطا انجام دهید
چند پلاگین های دیگر که به شما اجازه اضافه کردن ویدجت فلیکر را در نوار کناری و ویجت مناطق وردپرس را میدهد وجود دارد. اما ما تصمیم گرفتیم سریع ترین را برای این کار به شما معرفی کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما در اضافه کردن یک ویجت فلیکر در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --