اضافه کردن یک Scrollbar سفارشی در وردپرس

اضافه کردن یک Scrollbar سفارشی

برخی از وب سایت ها و برنامه های وب یک Scrollbar سفارشی برای دیدار با UI یا نام تجاری رنگ سایت خود گذاشته اند. در این مقاله، ما نحوه اضافه کردن یک Scrollbar سفارشی در وردپرس را آموزش میدهیم

پلاگین Dewdrop Custom Scrollbar در وردپرس

پلاگین Dewdrop Custom Scrollbar

یک اسکرول سفارشی را می توان با CSS به هر وب سایت وردپرس اضافه کرد، اما با توجه به مسائل مربوط به سازگاری مرورگر این راه حل برای مبتدیان ایده آل نیست. را آسان تر برای آن استفاده از پلاگین است
اولین چیزی که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Dewdrop Custom Scrollbar است. پس از نصب،به Settings » Dewdrop Scrollbar برای پیکربندی تنظیمات پلاگین بروید.

تنطیمات پلاگین Dewdrop Custom Scrollbar در وردپرس

تنطیمات پلاگین Dewdrop Custom Scrollbar

در صفحه تنظیمات افزونه، اولین چیزی که شما نیاز به پیکربندی دارید رنگ اسکرول است. سپس عرض را انتخاب کنید عرض به طور پیش فرض 12px است. شما همچنین می توانید عرض و رنگ از مرز اسکرول را تنظیم کنید. در نهایت، شما می توانید شعاع مرزی برای اسکرول تنظیم کنید. شعاع به طور پیش فرض مرز برای اسکرول سفارشی 3PX است. هنگامی که کار شما انجام شد تنظیمات خود را دخیره کنید.
در حال حاضر شما میتوانید اسکرول سفارشی را در سایت خود مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه اضافه کردن یک Scrollbar سفارشی در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --