مجموعه آنفایو بار دیگر آمادگی خود را برای طراحی قالب وردپرس بصورت رایگان برای تعداد محدودی از وب سایت هایی که دارای بازدید بالایی باشند اعلام میکند. به عبارت دیگر مجموعه آنفایو اسپانسر وب سایت خواهد شد و طراحی قالب وردپرس را بصورت رایگان با کیفیتی بسیار بالا انجام خواهد داد.

زمینه کاری وب سایت مهم نیست و تنها معیار برای انتخاب بازدید بالای سایت خواهد بود. طراحی بصورت واید و با ظاهری کاملا اختصاصی و در ۳ فاز گرافیک استاتیک و داینامیک (توضیح داده شده در این صفحه)  پیاده سازی و پس از تحویل پروژه سایت از گارانتی ۶ ماهه و خدمات پس از فروش بهره مند میشود.

طراحی قالب وردپرس رایگان

طراحی قالب وردپرس رایگان

به دلیل یکسری مسائل فنی , امنیتی و افزایش رضایت مشتری کلیه قسمت های قالب وردپرس بصورت ۰ تا ۱۰۰ توسط همین مجموعه طراحی خواهد شد و بر خلاف یکسری شرکت های همکار به هیچ وجه برای پیاده سازی امکانات سایت از پلاگین های آماده موجود در اینترنت استفاده نخواهد شد.

همچنین در صورت خرید هاست از این مجموعه سرعت لود زیر ۵ ثانیه برای وب سایت شما تضمین خواهد شد.

بدیهی است در صورت توافق نهایی آنفایو با مشتری٫‌ ایشان مانند سایر مشتریان مجموعه طراحی سایت آنفایو از کلیه خدمات این شرکت بهره مند انجام خواهد شد.

وب مستران عزیز میتوانند جهت بررسی وب سایت شان آدرس وب سایت به همراه توضیحات و آمار بازدید سایتشان را به آدرس order@on5.ir ارسال فرمایند.

همچنین جهت توضیحات بیشتر میتوانید از طریق راه های زیر در تماس باشید.

موبایل: 09355240891

تلفن: 05138515396 – 05138550086

لازم به ذکر است ارسال درخواست طراحی قالب وردپرس بصورت رایگان برای مجموعه آنفایو هیچ مسئولیتی ایجاد نخواهد کرد و این مجموعه در انتخاب وب سایت مدنظر کاملا مختار خواهد بود.

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --