اگر در مورد وب سایت های ریسپانسیو اطلاعاتی ندارید لازم به ذکر میدانم که وب سایت هایی که بصورت ریسپانسیو طراحی میشوند در تمام دستگاه هایی که قابلیت مشاهده وب سایت را دارند بصورت کاملا زیبا و بدون هیچ مشکلی نمایش داده خواهد شد.

وب سایت ریسپانسیو

از نمونه های بارز وب سایت ریسپانسیو میتوان به خود وب سایت آنفایو اشاره کرد. میتوانید با ریسایز کردن عرض مرورگر خود تفاوت وب سایت های ریسپانسیو و وب سایت های معمولی را مشاهده نمایید. یکی از دلایل مهم استفاده از وب سایت های ریسپانسیو در دنیای وب پیشرفت روزافزون دستگاه های کامپیوتری است که این پیشرفت بر علم  وب نیز تاثیر گذار بوده است. اکنون با افزایش چشمگیر مصرف کنندگان موبایل و تبلت و استفاده از این دستگاه ها به عنوان یک مرورگر وب وب سایت ها نیز باید خود را مطابق با این تغییر وفق دهند. تکنولو‍زی ریسپانسیو باعث میشود که وب سایت شما در گوشی های موبایل و دستگاه های تبلت بصورت کاملا بی عیب و نقص نمایش داده شوند که این ویژگی نه تنها باعث زیبایی و افزایش چشمگیر کارایی وب سایت شما خواهد شد بلکه افزایش بازدیدکنندگان وب سایت تان را به همراه خواهد داشت.

به عنوان مثال:

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که با موبایل و یا تبلت وب سایتی را باز کنید و با بهم ریختگی وب سایت مورد نظر مواجه شوید؟ در این لحظه چه عکس العملی از خود نشان داده اید؟ بله وب سایت مورد نظر را بسته اید. به نظر شما کاربران وب سایت شما با دیدن چنین صحنه ای از وب سایت تان عکس العملی مشابه خود شما نخواهند داشت؟

برای مطالعه بیشتر در مورد وب سایت های ریسپانسیو به این لینک مراجعه نمایید.

اکنون آیا میخواهید وب سایت خودتان در تمامی دستگاه ها بدون عیب و نقص نمایش داده شود؟

شرکت طراحی وب سایت آنفایو هدیه ویژه ای برای شما مشتریان دارد.

شرکت طراحی سایت و قالب وردپرس آنفایو در سال جدید با راه اندازی فروشگاه قالب وردپرس و قالب جدید وب سایت سعی در رفاه حال مشتریان عزیز دارد که در این راستا علاوه بر امکاناتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته است ویژگی ریسپانسیو که تا الان با هزینه ۱۵۰ هزار تومان در وب سایت های مشتریان پیاده سازی می شد را به صورت رایگان در پروژه های مشتریان جدید پیاده سازی خواهد کرد.

این هدیه تنها تا آخر خرداد ماه ۱۳۹۳ و غیر قابل تمدید خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.