سفارشی سازی صفحه ورود در وردپرس:

معمولا سفارشی سازی صفحه ورود برای بیشتر افراد جذاب است. اینکار برای سایتهایی که دارای چند نویسنده هستند بسیار مهم خواهد بود . برای انجام اینکار شما می تونید از افزونه ای به نام BM Custom Login استفاده کنید . که سعی میکنم در این مقاله توضیح مختصری در مورد اون بدم. پس همراه ما باشید .

استفاده از این افزونه بسیار آسان است . اولین کاری که باید انجام بدید ، ایجاد دو تصویر به نامهای (login-bkg-tile.gif و login-bkg-bottom.gif ) هست . بعد باید این تصاویر رو در مسیر wp-admin/images/ قرار بدید . با کمی تلاش می تونید تصاویری زیبا برای صفحه ورود خودتون طراحی کنید . خوب اینجا دو تا مشکل در مورد این افزونه وجود داره ؟ اولا چه طوری باید این تصاویر رو ایجاد کنیم ؟ دوما هنگام ارتقا چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

چگونه این تصاویر رو ایجاد کنیم؟

انجام اینکار زیاد هم چالش برانگیز نیست . تنها چیزی که شما نیاز دارید ، ایجاد تصاویر بر پایه ی قالب پیش فرض هست .

هنگام ارتقا وردپرس چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

معمولا من هنگام بررسی ترفندهای وردپرس یک موضوع رو در نظر میگیرم و اون هم اینه که شما نیازی به تغییر در فایلهای هسته نداشته باشید . در این مورد هم هنگام نصب نسخه ی جدید تصاویر رونویسی خواهد شد.خوب پس در اینگونه موراد باید چه کار کرد ؟ خوب فولدر افزونه در کنار تصاویر ایجاد میشه بنابراین شما میتونید هر موقع که نیاز داشتید تصاویر رو تغییر بدید . تصویر فوتر به gif تغییر پیدا کرده و یک ناحیه ی شفاف در وسط اون قرار داره که شما میتونید از هر تصویری که خواستید برای برک گراند اصلی خودتون استفاده کنید . از اونجایی که فولدر افزونه و تصاویر به صورت جداگانه از فولدر ادمین نگهداری میشه ،ارتقا بسیار راحت و آسان خواهد بود . کافیه مثل همیشه ارتقا رو انجام بدید .

امیدواریم این مقاله به شما در سفارشی سازی صفحه ورود در وردپرس کمک کرده باشد.

برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه نمایید

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

 

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --