امکانات سفارشی بسیاری در وردپرس وجود دارد اما یکی از چیزهایی که  توجه زیادی برای سفارشی کردن آن نمیشود  طرح صفحه ورود  وردپرس است که به عنوان عضویت در سایت، و یا سایت که در آن ثبت نام کاربر مجاز است استفاده می شود. در آن موارد عاقلانه است که برای کسب و کار به نام تجاری صفحه ورود با آرم خود و جنبه های دیگر به آن سفارشی شود.در این مقاله ما به شما  نشان خواهیم داد که چگونه شما می توانید یک طراحی صفحه ورود به سیستم سفارشی در قالب وردپرس داشته باشید و  همچنین برخی از بهترین طراحی صفحه ورود وردپرس را به شما نمایش میدهیم

چگونگی ایجاد یک صفحه  ورود سفارشی در طراحی قالب وردپرس

در ابندا شما نیاز به نصب و فعال سازی پلاگین Custom Admin Branding دارید.برای نصب یک پلاگین راهنمای ما را در مورد نصب یک پلاگین در وردپرس ببینید.
فهرست دایرکتوری زیر به شما راهنمایی لازم برای دانلود طراحی محیط مدیریت پنل قالب PSDرا میکند:

/wp-content/plugins/custom-admin-branding/psd_image_templates/

سپس تصاویر خود را در این پوشه آپلود و یا به سادگی آن را جایگزین آنهایی که در حال حاضر وجود دارد میشود.به یاد داشته باشید تصاویر باید با فرمت jpg  باشد:

/wp-content/plugins/custom-admin-branding/images/

پس از آپلود کار شما انجام می شود.
افزونه دیگری که برای سفارشی کردن صفحه ورود در وردپرس استفاده میشود BM Custom Login است
برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال برای جلوگیری از استفاده از پلاگین هستند Problogdesign یک جایگزین عالی است آن را امتحان کنید.

ویترین

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد طرح سفارشی ورود به صفحه در قالب وردپرس  کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir/ مراجعه نمایید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --