آیا می دانید که بیش از 67٪ کاربران در وب سایت های تجارت الکترونیک بدون انجام خرید کانل خرید خود رارها میکنند؟ افرادی هنگامی سوالی میپرسند فورا باید پاسخ داده شود، و هر عدم قطعیت با خرید خود می توانید در از دست دادن فروش منجر شود.استفاده از یک پلاگین چت زنده در طراحی قالب وردپرس اجازه می دهد تا شما به کاربران خود اطمینان دهید در لحظه ای که بسیار حیاتی است و باعث میشود به شما به جلب مشتری بیشتر کمک کند در این مقاله، ما 7  عدد از بهترین نرم افزار های گفتگوی زنده  پشتیبانی سایت با طراحی قالب وردپرس که نصب و راه اندازی آن آسان است را بیان میکنیم.

نرم افزار چت آنلاین در وردپرس

نرم افزار چت آنلاین

1. LiveChat

نرم افزار live chat

نرم افزار live chat

livechat  رهبر صنعت  نرم افزار چت زنده  است.استفاده آن بسیار آسان است راه اندازی و نصب آن با پلاگین livechat به صورت رایگان در طراحی قالب وردپرس است.
livechat  نیز برنامه های کاربردی به زیبایی طراحی شده که شما می توانید بر روی لپ تاپ، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنید را ارائه می دهد . این بدان معناست که شما می توانید با مشتریان  در حالی که شما در حال حرکت هستید، بدون نیاز به ورود به داشبورد وردپرس خود چت زنده داشته باشید.
شما می توانید فرم های نظر سنجی قبل و بعد از یک جلسه چت زنده را اضافه کنید، بنابراین شما می توانید این ارزیابی را انجام دهید که این نرم افزار به کاربران شما چه میزان رضایت را داده است
livechat در ادغام با ده ها تن از خدمات دیگر مانند نرم افزار CRM محبوب، گوگل آنالیز، Zendesk و تمام محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل، و بسیاری دیگر کارایی دارد.
شاید بهترین ویژگی های livechat در سرعت آن است.بسیار سریع، با این نسخه ها بر روی تمام دستگاه کار میکند و یک تجربه کاربری بسیار بهتر از بسیاری از دیگر نرم افزار چت زنده ارائه می کند.همچنین قیمت گذاری livechat در طرح های مختلف برای کسب و کار در تمام اندازه ها وجود دارد. طرح استارت خود را از 16 $ به ازای هر ماه  شروع می شود.

2. Olark

 نرم افزار Olark

نرم افزار Olark

Olark نرم افزار چت محبوب برای کسب و کار آنلاین است.استفاده و اضافه کردن Olark به یک سایت با طراحی قالب وردپرس ساده است. همه کاری که شما باید انجام دهید کپی و چسباندن یک قطعه کد به قالب وردپرس خود است.
اگر شما  با کد کار نمی کنید، پس از آن نیز یک پلاگین Olark for WP  باعث راه اندازی ساده تر آن میشود.
Olark  میتواند با سایر نرم افزار ها مانند Salesforce، Zendesk ادغام شود.
بعضی برنامه های تلفن همراه به شما اجازه اتصال به Olark را میدهند. بنابراین شما می توانید با مشتریان چت زنده داشته باشید
قیمت گذاری  Olark  طرح های مختلف برای کسب و کار از تمام اندازه ها دارد طرح استارت برنز خود را در 17 $ در هر ماه شروع می شود.

3. Zopim

 نرم افزار Zopim

نرم افزار Zopim

Zopimیکی دیگر از ارئه دهندگان  خدمات چت زنده در طراحی قالب وردپرس است.  راه اندازی Zopim  با پلاگین Zopim Live Chat  بسیار آسان است.
به غیر از اضافه کردن این نرم افزار برای قابلیت چت زنده به سایت خود، از Zopim برای انجام تجزیه تحلیل هایی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک کاربر، چت سیاه های مربوط، و رونوشت ایمیل را و همچنین برای سفارشی کردن وب سایت خود استفاده کنید.
Zopim قابل نصب و استفاده در دستگاه های تلفن همراه iOS و آندروید است. این برنامه اجازه می دهد تا شما به راحتی به داشبورد Zopim در تلفن هراه خود بروید و یک چت زنده در هر نقطه ای که هستید داشته باشید.
Zopim ارائه دهنده پت رایگان است و تنها نیاز به خریداری طرح اولیه دارد که از 14 $ در هر ماه  شروع می شود.

4. Comm100 Live Chat

نرم افزار 4. Comm100 Live Chat

نرم افزار 4. Comm100 Live Chat

نرم افزار Comm100 یک سرویس دهنده ساده تر و آسان تر برای چت زنده برای کسب و کارهای کوچک است.با یک پلاگین Comm100 Live Chat وردپرس که اجازه می دهد تا شما به راحتی ادغام چت زنده در سایت وردپرس خود داشته باشید.
نرم افزار Comm100  دارای قیمت مناسب است و برنامه های آن از  29 $ به ازای هر عامل شروع میشود.

5. SnapEngage

نرم افزار SnapEngage

نرم افزار SnapEngage

نرم افزار SnapEngage یک نرم افزار چت زنده برای تمام کسب و کار ها  در تمام ابعاد ارائه میدهد. این نرم افزار دارای مجموعه بزرگ از ابزارها  شامل مارک های تشخیص مانند تسلا، از Wacom، HubSpot را، PBS، و بسیاری دیگر میباشد.
SnapEngage نیز یک اس ام اس علاوه بر چت زنده ارائه میدهد.بنابراین بازدید کنندگان به طور مستقیم می توانند با تیم پشتیبانی خود  از طریق متن ارتباط برقرار کنند.
قیمت گذاری: برنامه ریزی برای کسب و کارهای کوچک از 60 $ به مدت 4 عوامل شروع می شود.

6. Chat Room

بر خلاف خدمات ذکر شده در بالا chat room یک نرم افزار چت رایگان است  همانطور که از نام آن پیداست به شما اجازه می دهد یک اتاق چت برای سایت وردپرس خود اضافه کنید.

کاربران نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در سایت وردپرس شما برای پیوستن به چت روم سایت با طراحی قالب وردپرس را دارند. اتاق چت عمومی هست و هر کاربر با ثبت نام در  آدرس چت روم می تواند به اتاق دسترسی داشته باشد، بنابراین این ممکن است راه حل ایده آل نباشد اگر مشتریان شما می خواهید به چت خصوصی با شما وارد شوند
با وجود این محدودیت، ما احساس می کنیم که این نرم افزار برای ارائه برخی از چت زنده  عمومی به کاربران موجود و مشتریان میتواند کمک کند.قیمت این نرم افزار چت زنده رایگان است.

7. Quick Chat

quickchat

نرم افزار Quick Chat

نرم افزار Quick Chat یکی دیگر از نرم افزار های رایگان پت خصوصی است که علاوه بر  اتاق چت،از برخی ویژگی های اضافی مانند آواتار کاربر و شکلک نیز پشتیبانی میکند. مهمتر از آن، اجازه  چت خصوصی به کاربران  بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در سایت با طراحی قالب وردپرس شما را میدهد.
چت سریع همراه با پنل گزینه های جامع که در آن شما می توانید تنظیمات پلاگین کنترل کنید.
شما همچنین می توانید مدیران اتاق چت در سایت خود را از طریق نقش کاربر سفارشی پلاگین به صورت خودکار به سایت شما اضافه می کند ایجاد کنید. مدیران می توانند مردم را از چت روم ممنوع کنند.شما حتی می توانید یک لیست از کلمات ممنوع  ایجاد منید و به طور خودکار از اتاق چت خود  فیلتر کنید.
کاربران مدیر می توانید دسترسی و دانلود چت رونوشت هر زمان که آنها می خواهند.
قیمت این نرم افزار چت زنده رایگان است تنها ایرادی که شاید این نرم افزار داشته باشد سرعت پایین تر نسبت به سایر نرم افزارهای چت زنده  است.
ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین پلاگین چت زنده برای سایت طراحی قالب وردپرس شما کمک کرده باشد.

برای مشاهده مقالات بیشتر ما درباره ی طراحی قالب وردپرس به https://www.on5.ir مراجعه کنید

آنفایو  مرجع مقالات تخصصی در طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --