5 مورد از قالبهای سئو دوست

5 مورد از قالبهای سئو دوست وردپرس : همه ی شما به خوبی می دانید که یک طراحی خوب برای قالب بسیار مهم است . اما اینکه طراحی خوب چیست ممکن است سوال بسیاری از کاربران باشد . این طراحی به موارد مختلفی بستگی دارد . مثلا اینکه سایت شما در دستگاههایی همچون تبلت ، موبایل و کامپیوتر چگونه دیده می شود (ریسپانسیو). این موضوع می تواند کاربران و بازدیدگنندگان را تشویق کند تا زمان بیشتری در سایت صرف کنند .بنابراین باید مطمئن شوید قالب وردپرس شما به گونه ای طراحی شده است که از لحاظ سئو و تجربه ی کاربر خوب و قابل قبول باشد .برای سایتهای تازه کار ، ایجاد سایتی با ظاهر زیبا بسیار مهم تر از خود وبسایت است و خوشبختانه برای کاربرانی که از وردپرس استفاده میکنند ،یک طراحی خوب تنها با فشار دادن چند دکمه می تواند حاصل شود .زیرا سایتی که از وردپرس به عنوان CMS خود استفاده میکند ،طراحی آن توسط قالبی که انتخاب میکنید تعیین می شود .برای اینکه طراحی خوبی داشته باشیدو سایت شما از لحاظ سئو نیز برای موتورهای جستجوقابل قبول باشد ،می توانید از موراد زیر استفاده کنید .

نکته : ممکن است از نبود قالبهای Thesis و Genesis در لیست زیر تعجب کنید . زیرا اگر شما به دنبال یک قالب تر و تمیز ، واکنش گرا و با بارگذاری سریع باشید می توانید از این قالبها استفاده کنید . با اینحال این دو قالب بیشتر یک فریم ورک بوده و هر دوی آنها قابلیتهایی دارد که شما میتوانید آن را در خود وردپرس نیز بیابید .

قالب Schema :

Schema-Fastest-SEO-Theme-Available-for-WordPress-MyThemeShop-585x271

این قالب به ادعای خودش یک قالب با سئوی مناسب و خوب است . طبق گزارش مقایسه ای انجام شده ،قالب Schema دارای سرعت بارگذاری بهتری از قالب Genesis است . علاوه بر مستندات و پنل سفارشی قدرتمند ،برای استفاده ی بهتر از این قالب باید بر روی آن دقیق شده و عمیق تر به آن نگاه کنید .

 

قالب SEO WP:

قالب SEO WP برای سایتهای بازاریابی مجازی و شبکه های اجتماعی توصیه می شود . با اینحال ، شما نیز می توانید این قالب را برای سایت خود امتحان کنید . این قالب درای قابلیت درگ کردن آیتمهاست که برای افرادی که طراح نیستند ویژگی بسیار مناسبی است . همچنین قالب وردپرس SEO WP دارای افزونه ی Rankie هست که به کاربر اجازه میدهد بر اساس کلمه کلیدی خاص ، رنکینگ سایت را بررسی کند .

قالب Avada :

00_preview-585x297

قالب Avada یکی از قدرتمندترین قالب های موجود در ThemeForest است و این قالب دارای قابلیتهای بسیار جالبی است که می تواند باعث پیشرفت سایت شما شود و همچنین افزونه ی Fusion Core که در این قالب به کار رفته به کاربر اجازه میدهد عناصر را کشیده و رها کند .   همچنین می توانید با استفاده از ژنراتور شورت کد ساز (Shortcode Generator) که در این قالب وجود دارد ، صفحات سفارشی خود را به راحتی بسازید .

قالب Divi :

 

Divi قالب قدرتمندی است که می تواند برای وبسایتها و وبلاگها مورد استفاده قرار گیرد . شما میتوانید این قالب را در سایت Elegant بیابید و از همان جا هم دانلود کنید . همچنین شما میتوانید با استفاده از سازنده ی Divi (Divi Builder) سایت خود را به خوبی طراحی کنید .

قالب نمونه کار DW Timeline:

DW-Timeline-WordPress-Theme-Lovely-Templates-585x252

این قالب وردپرس از طرح تایم لاین فیس بوک الهام گرفته و برای ساخت سایتهای نمونه کار بسیار مناسب است . قالب DW Timeline بر روی فریم ورک بوت استرپ اجرا می شود که معمولا برای طراحی سایتهای واکنش گرا از آن استفاده میگردد . گذشته از ویژگیها و قابلیتهای زیاد این قالب مانند تصویر هدر و بک گراند سفارشی، قالب DW Timeline رایگان است .

همچنین شما کاربران عزیز میتوانید جهت سفارش قالب وردپرس بصورت اختصاصی از این صفحه اقدام نمایید.

 

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --

  1. نرم افزار ترخیص کالا says:

    مطالب جالب و کاربردی بود.خسته نباشید