آیا شما به دنبال برنامه های تلفن همراه برای  مدیریت سایت  با طراحی قالب وردپرس هستید؟ برای اداره یک وب سایت موفق زمان زیادی در روز لازم است تا در پشت کامپیوتر بنشینید و وب سایت خود را مدیریت کنید ما در این مقاله، بهترین برنامه های تلفن همراه را برای به اشتراک گذاری مدیریت سایت با طراحی قالب وردپرس خود را با استفاده از تلفن خود معرفی میکنیم.

1-WordPress.com Apps

WordPress.com Apps

WordPress.com Apps

WordPress.com برنامه های ارائه می دهد که  میتوانید به خود میزبانی سایت طراحی قالب وردپرس خود را وصل کنید. شما می توانید پست، آپلود عکس، و نظارت نظرات از دستگاه های آندروید و یا iOS خود انجام دهید.
نرم افزار شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری WordPress.com دارد.

2. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce

اگر شما یک فروشگاه آنلاین را مدیریت میکنید با استفاده از WooCommerce، برای سیستم عامل iOS  مدیریت فروشگاه خود را در حال حرکت انجام دهید.
WooCommerce با برنامه ای که  ارائه می دهد یک رابط کاربری زیبا برای مشاهده عملکرد فروشگاه خود را از جمله سفارشات و خرید و فروش میبینید.
اما نکته ای است که جایگزینی برای نسخه دسکتاپ آن وچود ندارد. با این حال، بسیار مفید است برای طمانی که شما دور از یک کامپیوتر هستید.

3.Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics

گوگل آنالیز قوی ترین ابزار تجزیه و تحلیل  و به صورت رایگان برای صاحبان وب سایت است. این اجازه می دهد تا شما به پاسخ به سوالات مانند دست پیدا کنید
– چگونه بسیاری از مردم به وب سایت شما آمده اند؟
– از کجا آمده اند؟
– آنچه انجام می دهند در حالی که از  وب سایت شما بازدید میکنند؟
اگر شما در حال حاضر از آن استفاده نمیکنید، پس  راهنمای قدم به قدم در مورد چگونگی نصب گوگل آنالیز در وردپرس را ببینید.
برنامه گوگل آنالیز اجازه می دهد تا شما نمایش گزارش سایت خود را با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود ببینید و همچنین این اجازه را می دهد به شما برای ایجاد و مشاهده گزارش های سفارشی. شما می توانید محدوده تاریخ را انتخاب کنید و زمان واقعی گزارش را مشاهده کنید.

4. Evernote

evernote

Evernote

ایده هایی برای پستهای خوب وبلاگ، محصولات، و یا استراتژی می تواند در آن ظاهر  شود. Evernote  اجازه یادداشت به شما با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود را می دهد
شما می توانید لیست کارهای خود ازجمله  قرعه کشی خطوط، یادداشت برداری، ذخیره تصاویر، بوک مارک ها، و فیلم ها را در Evernote  بر روی تمام سیستم عامل تلفن همراه، رایانه های شخصی، و مک خود داشته باشید.

5. Pingdom

pingdomapp

pingdomapp

Pingdom یک سرویس مانیتورینگ وب سایت آپ تایم محبوب است. شما می توانید آن را تنظیم و برای نظارت بر آپ تایم یک سایت به صورت رایگان استفاده کنید.
برنامه های تلفن همراه از Pingdom به شما  زمانی که وب سایت شما پایین است هشدار می دهد. همچنین  وضعیت وب سایت شما و خدمات در حال نظارت شما را نشان می دهد.

6. Buffer

buffer

Buffer

بافر اجازه ایجاد پست برای پروفایل های رسانه های اجتماعی شما را از هر نقطه با استفاده از تلفن همراه تان را میدهد .
شما می توانید پست هایی را که در صف اند را مشاهده کنید، پست های شما به اشتراک گذاشته اند، تجزیه و تحلیل، و اضافه کردن مطالب جدید این کمک می کندبه شما در حفظ  پیروان خود  حتی زمانی که شما دور از میز خود هستید.

6. IFTTT

ifttt

ifttt

IFTTT به شما اجازه کار با اینترنت را میدهد . نرم افزار تلفن همراه IFTTT  قدرت را برای دستگاه های تلفن همراه شما به ارمغان می آورد
شما می توانید آن را به عنوان یک ابزار نظارت بر استفاده، به طور گردش کار خودکار  و دریافت اطلاعیه از طریق مسنجر. گذشته از وردپرس، آن با بسیاری دیگر از خدمات آنلاین و ابزار کار می کند. حتی اجازه می دهد شما به طور خودکار خانه های هوشمند و دفتر خود را مدیریت کنید.

8. Feedly

feedly

feedly

Feedly دارای یک خوراک خوان هوشمند و مدرن است. با استفاده از برنامه Feedly  بر روی تلفن همراه خود  شما می توانید  با منابع مورد علاقه خود و اخبار، وبلاگ ها و وب سایت ها در تماس باشید.
شما همچنین می توانید از وب سایت های مورد علاقه خود رابا موضوعات مختلف به عنوان یک مجموعه  سازماندهی کنید. Feedly همچنین باعث  اشتراک گذاشتن  آسان مقالات خود به طور مستقیم از برنامه میشود.

9. Facebook Pages Manager

fb-pages-manager

fb-pages-manager

ساده ترین راه برای افزایش فعالیت در صفحات فیس بوک خود  با درگیر شدن با مخاطبان خود است صفحات فیس بوک به شما انجام موثرتر مدیریت  اجازه می دهد.شما همچنین می توانید گزارش در مورد چگونگی و پست های خود را انجام می دهند را مشاهده کنید. از همه مهمتر شما می توانید پست منتشر کنید، آپلود عکس، و پاسخ به نظرات را انجام دهید.

10. Facebook Ads Manager

fbadsmanager

fbadsmanager

تبلیغات فیس بوک به شما اجازه retarget بازدید کنندگان وب سایت را در فیس بوک میدهد.  با این نرم افزار شما میتوانید به تقویت صفحه خود کمک کنید.این برنامه به شما اجازه نمایش گزارش ها و ایجاد آگهی و تیلبغان و مدیریت سایت با طراحی قالب وردپرس را می دهد

11. Inbox by Google

inbox

inbox

به عنوان یک صاحب سایت با طراحی قالب وردپرس، شما بسیاری از اطلاعیه ها ایمیل برای نظرات، به روز رسانی، و اطلاعیه ها فرم تماس را دریافت میکنید.
صندوق گوگل به شما  اجازه پاک کردن صندوق پستی خود را به سرعت میدهد. این نرم افزار ایمیل هوشمند است
همچنین باعثمیشود اطلاعیه های ایمیل های مهم تنها به اطلاع شما برسد و آن خیلی ماهر در حدس زدن ایمیلهای مهم است.

12. Google Drive

googledrive

googledrive

گوگل درایو شما اجازه ذخیره سازی رایگان برای همه فایل های خود را میدهد. مهمتر از آن، اجازه می دهد تا شما  به این فایلها را از هر نقطه بر روی هر دستگاه دسترسی داشته باشید.

13. Google Authenticator

gauth

کلمه عبور می تواند به راحتی توسط هکرها ترک خورده، و آن را می سازد در این صورت سایت وردپرس شما آسیب پذیر است. اضافه کردن دو گام به تأیید محافظت از سایت وردپرس خود را در برابر تلاش های هک کمک میکند.
برنامه Google Authenticator شما کمک می کند در تأیید اعتبار و جلوگیری از هک شدن بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله وب سایت با طراحی قالب وردپرس شما .

14. Google Adsense

googleadsense

googleadsense

 

این نرم افزار یک راه آسان برای کسب درآمد برای وب سایت های کوچک و وبلاگ ها فراهم می کند. اگر شما در حال حاضر با استفاده از این نرم افزار در خدمت تبلیغات در سایت طراحی قالب وردپرس خود هستید  پس  آن برنامه یک همدم بسیار خوب برای شما است.
این برنامه به شما دسترسی سریع به گزارش درآمد دقیق در تمام معیارهای کلیدیرا میدهد.

15. PayPal

paypal

paypal

اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید، پس از آن نرم افزار تلفن همراه پی پال است که باید داشته باشد. شما می توانید تمام فعالیت های پی پال خود را از دستگاه های تلفن همراه خود را ببینید.
شما همچنین می توانید پرداخت، انتقال تعادل از پی پال به حساب بانکی شما، و خیلی موارد بیشتر را ببینید.

16. LastPass

lastpass

lastpass

شما همیشه باید کلمات عبور قوی برای همه حساب خود را از جمله سایت طراحی قالب وردپرس خود استفاده کنید. با این حال، ممکن است به یاد آوردن کلمات عبور دشوار باشد.
برنامه LastPass همه رمزهای عبور شما به صورت آسان می سازد، به طوری که شما لازم نیست که به یاد داشته باشید کلمه عبور خود را. این نرم افزار بر روی دسکتاپ، مرورگرها کار می کند، و حتی بر روی تلفن همراه خود نیز میتوانید آن را نصب کنید.

17. Pomodoro Timer

pomodorotimer

pomodorotimer

به عنوان یک صاحب کسب و کار،  ممکن است پیدا کردن  تمرکز بر روی یک کار در یک زمان برای شما دشوار باشد. این جایی است که پومودورو تایمر می آید.
تکنیک Pomodoro یک روش مدیریت زمان است. آن از یک تایمر استفاده می کند برای شکستن کار به فواصل، جدا شده توسط معافیت های کوچک.

18. IA Writer

iawriter

iawriter

نوشتن بر روی دستگاه های تلفن همراه  دشوار است به خصوص اندازه صفحه نمایش خیلی کوچک است
IA نویسنده آن را آسان ترمیکند و نوشتن بر روی دستگاه های تلفن همراه را آسان و آن را یک تجربه لذت بخش می سازد.این نرم افزار در نوشتن مقالات طولانی بسیار کاربرد دارد
از همه مهمتر شما می توانید برنامه را به سایت با طراحی قالب وردپرس خود متصل کنید و انتشار و یا ذخیره پیش نویس را به طور مستقیم انجام دهید.

19. Trello

trello

trello

این که آیا شما یک وبلاگ نویس فردی یا یک تیم هستید، انجام کارها نیاز به نظم و انضباط و سازمان دارد. Trello به شما کمک میکند همکاری، مدیریت و سازماندهی گردش کار خود را سامان دهی کنید.
Trello یک برنامه بهره وری برای افراد و همچنین تیم است.

ما امیدواریم که این برنامه های تلفن همراه برای مدیریت سایت به شما در  پیدا کردن برخی از برنامه های جدید برای مدیریت سایت با طراحی قالب وردپرس خود کمک کرده باشد.

مقالات بیشتر در زمینه طراحی قالب وردپرس را در آنفایو ببینید.

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --