آیا شما برای شروع طراحی یک وبلاگ یا وب سایت، به دنبال انتخاب نام دامنه میگردید؟ انتخاب نام دامنه کار آسانی نیست. در این مقاله، ما 14  ژنراتور انتخاب نام دامنه رایگان را برای کمک به شما در انتخاب نام دامنه مناسب برای کسب و کار خود معرفی می کنیم.قبل از اینکه شروع به نگاه کردن ژنراتورانتخاب نام دامنه بیندازیم، ما می خواهیم با شما  بهترین نام  دامنه و شیوه چگونگی اینکه برای اولین بار از نام دامنه  به صورت رایگان دریافت کنید صحبت کنیم!
نام دامنه و آدرس وب سایت شما چیزی است که بر روی اینترنت است و مردم آن را برای وارد شدن در سایت شما روی اینترنت تایپ می کنند(مانند google.com یا wpbeginner.com)
در هنگام انتخاب نام دامنه ، شما باید معیارهای زیر را در نظر داشته باشید:

سعی کنید برای ثبت نام از a.com استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که تلفظ آن آسان است

تا جایی که می توانید نام کوتاه انتخاب کنید

اگر میتوانید از کلمه کلیدی استفاده کنید

اجتناب از خط فاصله

در علامت تجاری دیگران تجاوز نکنید.

چگونه می توانید یک نام دامنه رایگان داشته باشید

اگر شما به دنبال یک نام دامنه هستید  و میخواهید یک سایت یا وبلاگ طراحی کنید شرکت های برتر پشتیبان مانند Bluehost و Siteground در ضمینه  دامنه با طراحی قالب وردپرس  توافق کرده اند  برای ارائه WPBeginner  انتخاب نام دامنه  رایگان زمانی کاربران دامنه را از سایت ما خریداری کنند.

یک سری ژنراتور برای پیشنهاد نام دامنه برای ما وجود دارند.

Name Mesh

namemesh-1

 

بسیاری از ژنراتور انتخاب نام دامنه پیچیده هستند اما بعضی از آنهابسیار آسان هستند  که نیاز شما را به تنظیمات مختلف برای بدست آوردن نام دامنه کم میکند. mesh یکی از این برنامه ها است. این ابزار فوق العاده ساده برای استفاده است. فقط دو یا سه کلمات کلیدی را در نوار جستجو تایپ کنید و ژنراتور تولید انواع از نام های دامنه در دسترس را به صورت طبقه بندی شده به شما ارائه می دهد.

Lean Domain Search

leandomain

Lean Domain Search

این ژنراتور  همواره به عنوان یکی از بهترین ژنراتور انتخاب نام دامنه در اینترنت، و به درستی قرار گرفت. کاری که شما انجام می دهید این است با یک کلمه کلیدی شروع میکنید و شما یک دسته از نتایج را دریافت  میکنید.  شما می توانید آنها را با محبوبیت، طول، و یا بر اساس حروف الفبا لیست کنید. شما همچنین می توانید فیلتر عبارت جستجو برای نتایج بیشتر متمرکز تنظیم شده است را استفاده کنید.

Bust a Name

Bust a Name

Bust a Name

این ژنراتور دارای ویژگی هایی است که بسیار مفید میباشد و ابزارهای دیگر به راحتی توانایی انجام این خدمات را ندارند این خدمات عبارتند از توانایی برای تنظیم پیشوند، پسوند، خط فاصله، جمع، و حتی گزینه ای برای رها کردن آخرین حرف صدادار از یک کلمه.

Domain Puzzler

domainpuzzler

domainpuzzler

برخی از افراد فقط می خواهند یک رابط کاربری ساده داشته باشند که همه چیز برای آنها باشد. اگر شما را به این دسته قرار می گیرید، domain puzzle گزینه خوبی است. یک دسته از کلمات تایپ کنید و مجموعه ای از برنامه های افزودنی خود را بگوییداکنون برای شما آماده به رول است. اگر می خواهید برخی از گزینه های مرتب سازی پیشرفته تر را انجام دهید شما همیشه می توانید “جستجوی پیشرفته” زبانه را انتخاب کنید.

Shopify Business Name Generator

shopifybng

shopifybng

Shopify یک ابزار رایگان و ابزار انتخاب نام دامنه  کسب و کار ژنراتور خوب شناخته شده است. این یکی از سریعترین و ساده ترین روش ها برای استفاده است.

DomainsBot

domainsbot

domainsbot

یکی از چیزهایی که شسته و رفته در مورد DomainsBot است این که که در واقع  به شما اطلاع میدهد هنگامی که انتخاب نام دامنه که در حال حاضر رو به پایان است و تاریخ آن منقضی شده است

Name Station

Name Station

Name Station

 

NameStation بیش از یک ژنراتورانتخاب نام دامنه است، آن  یک جامعه است. علاوه بر جستجو برای نام دامنه، شما همچنین می توانید یک مسابقه میزبان و جمعی نام پیشنهادات داشته باشید. بنابراین، نه تنها شما گرفتن نتایج خودکار، بلکه همچنین ورودی خلاق از افراد دیگر است.

Panabee

Panabee

Panabee

Panabee زیبا و دل انگیز است، که مسائل را به برخی از مردم. همچنین شما می دهد یک لیست از اصطلاحات مرتبط، که می تواند در جهت دیگر کمک کند . پاداش اضافه شده  از ویژگی های این ژنراتور است از جمله چک کردن نام کاربری رسانه های اجتماعی فیس بوک، توییتر،  و نمایش مشخصات عمومی، و وبلاگ Tumblr است.

Dot-o-Mator

Dot-o-Mator

Dot-o-Mator

با توجه به نگاه ساده از این ژنراتور، نقطه-O-ابزار دامنه ساز نسبتا کاربردی است. با یک لیست از کلمات شروع و سپس یک لیست از انتهای ایجاد کنید. دکمه ترکیب را بزنید و شما یک دسته از نتایج را دریافت کنید. حتی یک نرم افزار تلفن همراه وجود دارد، بنابراین شما می توانید نام بر روی آن تولید کنید.

Domainr

Domainr

Domainr  این طراحی به عنوان یک ابزار است که شما می توانید دسترسی پیدا کنید به آن و در کمتر از چند ثانیه از آن استفاده کنید  پس از آن در رتبه بهترین گزینه های خرید بر اساس نام، ویژگی های، و قیمت در اختیارتان قرار میگیرد

NameSmith

NameSmith

NameSmith

برخی گمانه زنی ها میان کارآفرینان آنلاین است که  NameSmith داده های شما را با قیمت بالایی میفروشد. آیا این درست است یا نه، هیچ کس نمی داند. با این حال، Namesmith  قول میدهد که اطلاعات شما را به اشتراک نمیگزارد و آنها را به دیگران نمیفروشد و وعده داده که تمام کلمات کلیدی امن است.

Wordoid

Wordoid

Wordoid

Wordoid یکی از معدود ژنراتور انتخاب نام دامنه  است که به شما اجازه تنظیم زبان، طول کلمه، و الگوها را داده است. شما حتی می توانید جستجوهای گذشته را برای مراجعات بعدی ذخیره کنید.

Cool Name Ideas

coolnameideas

Cool Name Ideas

نام ایده های سرد است، خوب، واقعا سرد است. این ابزار از شما چند سوال مختلف می پرسد- مانند نوع  کسب و کار شما در حال نامگذاری، منافع شما در حال ارائه به مشتریان،سبک  کسب و کار شما – و تولید نام های سفارشی که به نام تجاری شما طراحی شده است.

Instant Domain Search

Instant Domain Search

Instant Domain Search

همانطور که  نام این ژنراتور نشان می دهد، دامنه جستجو از طریق ابزار جستجو تقریبا آنی فوق العاده سریع است. شما به محض این که تایپ را شروع کنید نتایج به شما نشان داده میشود و همچنین تغییرات را با تغییر تایپ شما نشان می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما در  انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت خود با طراحی قالب وردپرس کمک کند.

 

مشاهده مقالات بیشتر طراحی قالب وردپرس  https://www.on5.ir

آنفایو مرجع مقالات تخصصی طراحی قالب وردپرس

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --