به کمک این کد می توانید قبل از آدرس سایت یا وبلاگتان در بخش Address bar ، نشانه یا آیکون برای سایت مورد نظرتان قرار دهید.

دوستان لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و متن زیر را با دقت بخوانید و طبق آن عمل کنید:

گام اول: ابتدا آیکون مورد نظر را به کمک روش های پیشنهادی زیر طراحی یا پیدا کنید:
۱- طراحی با نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ
۲- جستجو کردن در اینترنت و پیدا کردن آیکون های آماده.


نکته ی بسیار مهم: نام آیکون حتما باید favicon باشد که به همراه پسوند آن می شود: favicon.ico


گام دوم: پس از این که آیکون مورد نظرتان را آماده کردید، اندازه ی آن را به کمک یکی از روش های پیشنهادی زیر به ۱۶ در ۱۶ پیکسل تغییر دهید:
۱- از همان ابتدا نشانه را با همین اندازه طراحی کنید.
۲- اینجا کلیک کنید. در صفحه ی باز شده مکانی وجود دارد برای آپلود تصویر. تصویرتان را آپلود کنید. خود این سایت اندازه ی آن را به ۱۶ در ۱۶ پیکسل تغییر داده و به شما پس می دهد. حالا عکس را مجددا ذخیره کنید.

گام سوم: حالا آیکون دریافت شده و استاندارد خود را در جایی (فضای شخصی یا فضای رایگان) بارگذاری (Upload) کنید.آدرس فایل بارگذاری شده را در کد زیر قرار دهید. سپس کد را در بخش ویرایش قالب سایت یا وبلاگاتان (بین تگ های ) کپی کنید.دریافت کد

<link rel=”SHORTCUT ICON” href=”آدرس نشانه”>

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.