به كمك اين كد مي توانيد قبل از آدرس سايت يا وبلاگتان در بخش Address bar ، نشانه يا آیکون برای سایت مورد نظرتان قرار دهيد.

دوستان لطفا چند دقيقه وقت بگذاريد و متن زير را با دقت بخوانيد و طبق آن عمل كنيد:

گام اول: ابتدا آيكون مورد نظر را به كمك روش هاي پيشنهادي زير طراحي يا پيدا كنيد:
1- طراحي با نرم افزار هاي گرافيكي نظير فتوشاپ
2- جستجو كردن در اينترنت و پيدا كردن آيكون هاي آماده.


نكته ي بسيار مهم: نام آيكون حتما بايد favicon باشد كه به همراه پسوند آن مي شود: favicon.ico


گام دوم: پس از اين كه آيكون مورد نظرتان را آماده كرديد، اندازه ي آن را به كمك يكي از روش هاي پيشنهادي زير به 16 در 16 پيكسل تغيير دهيد:
1- از همان ابتدا نشانه را با همين اندازه طراحي كنيد.
2- اينجا كليك كنيد. در صفحه ي باز شده مكاني وجود دارد براي آپلود تصوير. تصويرتان را آپلود كنيد. خود اين سايت اندازه ي آن را به 16 در 16 پيكسل تغيير داده و به شما پس مي دهد. حالا عكس را مجددا ذخيره كنيد.

گام سوم: حالا آيكون دريافت شده و استاندارد خود را در جايي (فضاي شخصي يا فضاي رايگان) بارگذاري (Upload) كنيد.آدرس فايل بارگذاري شده را در كد زير قرار دهيد. سپس كد را در بخش ويرايش قالب سايت يا وبلاگاتان (بين تگ هاي ) كپي كنيد.دریافت کد

<link rel=”SHORTCUT ICON” href=”آدرس نشانه”>

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --