پلاگین های وردپرس

مهمترین مزیت وردپرس پلاگین های بسیار زیاد آن می باشد که با توجه به تعداد زیاد کاربران آن به وجود آمده. پلاگین های وردپرس امکانات اضافه ای به وردپرس می دهند و این امکان را به شما می دهند که توسط وردپرس هر نوع سایتی را طراحی نمایید. این پلاگین ها به شما این امکان را می دهند که سایت وردپرس خود را با قابلیت های بیشتری مدیریت نمایید. لیست زیر پلاگین هایی هستند که معمولا در ساخت سایت خود به آن نیاز دارید. برای رویت لیست پلاگین ها به لیست پلاگین های وردپرس مراجعه نمایید.

  • Debug Bar: این پلاگین به شما قابلیت عیب یابی وردپرس را می دهد.
  • SyntaxHighlighter: به شما این امکان را می دهد که به راحتی به سایت خود کد اضافه نمایید.
  • CMS Tree Page View: این پلاگین به شما این امکان را می دهد که تمامی صفحات خود را مدیریت نمایید و سلسله مراتب آنها را بدانید و مدیریت کنید.
  • WP Google Fonts: این پلاگین به شما این امکان را می دهد که از فونت های گوگلی استفاده نمایید.
  • Broken Link Checker: پلاگینی برای چک کردن لینک های مشکل دار در سایت شما.
  • Redirection: پلاگینی برای انتقال صفحات خطا به صفحات دلخواه و کلا انتقال صفحات به یکدیگر.

طراحی سایت اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاورد طراحی سایت باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --