تبلیغات بنر یکی از رایج ترین روش های کسب درآمد از وبلاگ شما است. بسیاری از وبلاگ نویسان از نرم افزار مدیریت تبلیغات استفاده می کنند تا درآمدهای تبلیغاتی خود را حداکثر کنند بدون اینکه تجربه کاربر را خراب کنند. در این مقاله ما به شما نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه AdRotate را نشان خواهیم داد.

مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate Plugin

نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate Plugin

چرا از Plugin مدیریت آگهی وردپرس استفاده میکنید؟

برنامه های تبلیغاتی مانند Google Adsense و دیگران نیازمند ناشران هستند تا عناصر کد را در وب سایت خود برای نمایش تبلیغات اضافه کنند.
به عنوان یک ناشر وردپرس، می توانید این کار را با ویرایش کد در فایل های تم یا با استفاده از یک افزونه مدیریت آگهی انجام دهید.
اگر شما مبتدی هستید که فقط وبلاگ خود را شروع کرده اید، اضافه کردن کد به فایل های تم یک راه حل ایده آل نیست. شما نمیتوانید اندازههای مختلف تبلیغ یا مکانهای مختلف را به درستی مدیریت کنید. شما همچنین شانس خود را برای از بین بردن و ایجاد اشتباهات غیر منتظره وردپرس افزایش می دهد.
از سوی دیگر، با استفاده از یک پلاگین مدیریت آگهی به شما امکان می دهد به راحتی در هر مکان وب سایت خود را وارد کنید. شما می توانید چندین کد تبلیغ را ذخیره کنید، آنها را بچرخانید، و تبلیغات را در صفحات مختلف نشان دهید یا پنهان کنید.
اجازه دهید نگاهی به نحوه مدیریت آگهی ها در WordPress مانند یک طرفدار با استفاده از افزونه AdRotate کنیم.
مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین AdRotate را نصب و فعال کنید.
پس از فعال سازی، شما باید از قسمت  AdRotate » Adverts دکمه « افزودن جدید »کلیک کنید تا اولین تبلیغ خود را ایجاد کنید.

تنظیمات پلاگین

پیکربندی تنظیمات پلاگین

انجام مراحل بالا شما را به اضافه کردن صفحه آگهی جدید می آورد. شما باید یک عنوان برای آگهی خود را ارائه دهید زیرا به شما این آگهی را در داخل ناحیه مدیریت وردپرس کمک خواهد کرد.
پس از آن، می توانید کد تبلیغاتی که توسط شبکه تبلیغاتی شما ایجاد شده است مانند Adsense بسازید.

برای تبلیغات میزبانی شده، می توانید تصاویر بنر را آپلود کنید و  دکمه ردیابی  را فعال کنید.
شما باید گزینه فعال را انتخاب کنید تا این آگهی در سایت WordPress شما موجود باشد.
بعد، شما باید به پایین صفحه در بخش استفاده و برنامه ریزی بروید. در اینجا می توانید آگهی خود را برنامه ریزی کنید و آن را می توانید به پست ها، صفحات یا ویدجت های نوار کناری اضافه کنید، دریافت کنید.
فراموش نکنید که بر روی دکمه Save Advert کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.
شما می توانید این روند را برای ایجاد هرچه بیشتر آگهی های مورد نظر تکرار کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate Plugin کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به آنفایو مراجعه کنید.

کسب اطلاعات لازم درباره ی طراحی سایت در مشهد