آیا می خواهید به صورت دستی یک پیوند خروجی وردپرس را در سایت خود اضافه کنید؟در این مقاله، ما مسیر مستقیم به پیوند خروج از وردپرس را به اشتراک می گذاریم و نحوه اضافه کردن پیوند خروجی در منو وردپرس و سایر قسمت های سایت شما را نیز به اشتراک می گذاریم.

اضافه کردن پیوند خروجی در وردپرس

اضافه کردن پیوند خروجی در وردپرس

لینک خروج برای وردپرس

به طور معمول شما می توانید از سایت وردپرس خود با کلیک کردن بر روی لینک خروج از سیستم بیرون بیارید. این پیوند در زیر تصویر نمایه شما در گوشه سمت راست نوار مدیریت WordPress قرار دارد.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماوس خود را بر روی نام کاربری خود قرار دهید و در منوی کشویی ظاهر می شود.

در صورتی که شما یا مدیر سایت شما مدیر نوار وردپرس را غیرفعال کرده است، نمیتوانید پیوند خروجی WordPress را مشاهده کنید.

لینک خروج از سایت وردپرس شما به صورت زیر است:

http://example.com/wp-login.php?action=logout

فراموش نکنید که example.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید.
شما می توانید به این پیوند به طور مستقیم در پنجره مرورگر خود برای خروج از سایت وردپرسی خود دسترسی داشته باشید.
هنگامی که شما از پیوند خروج وردپرس بازدید میکنید، به شما یک صفحه هشدار میدهد. برای تأیید اینکه واقعا میخواهید از سیستم خارج شوید، باید بر روی پیوند خروجی کلیک کنید.

شما همچنین می توانید این پیوند خروجی را به صورت دستی در هر جای سایت وردپرسی خود اضافه کنید. بیایید نگاهی به نحوه انجام این کارها ببریم.

اضافه کردن لینک خروج در وردپرس
به سادگی صفحه Appearance »Menus را در مدیر WordPress خود قرار دهید. بعد از آن شما باید بر روی زبانه پیوندهای سفارشی کلیک کنید تا پیوند خروجی در فیلد URL را گسترش دهید.

پس از اتمام کار، بر روی دکمه “افزودن به منو” کلیک کنید، و متوجه خواهید شد که لینک در ستون سمت راست ظاهر می شود. شما می توانید موقعیت خود را با کشیدن آن به بالا یا پایین تنظیم کنید.
فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود دکمه Save Menu را کلیک کنید.
اکنون می توانید لینک خروجی را در منوی ناوبری ببینید.


اضافه کردن لینک وردپرس خروج در ویجت نوار کناری

وردپرس با ویجت پیش فرض به نام Meta همراه است. این ویجت یک دسته از لینک های مفید را شامل می شود که عبارتند از خروج یا پیوند ورود به کاربران است.


به عنوان یک جایگزین، شما همچنین می توانید یک متن ساده و یا ویجت سفارشی HTML با لینک خروج در HTML ساده اضافه کنید. در اینجا کد HTML که باید اضافه کنید:

<a href=”http://example.com/wp-login.php?action=logout”>Logout</a>

امیدواریم این مقاله به شما در نحوه اضافه کردن پیوند خروجی وردپرس به منوی مدیریت کمک کرده باشد.مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس

کسب اطلاعات لازم درباره ی طراحی سایت در مشهد