در دنیای مدرن امروز که تکنولوژی حرف اول را میزند برای سازمان ها ، نهادهای دولتی ، شرکتها وافراد حقیقی داشتن یک وب سایت امری ضروری ومفید است .

از آنجا که قالب ها ظاهر سایت و قسمت های مختلف آنرا می سازند اولین مرحله برای ایجاد یک وب سایت ، طراحی یک قالب زیبا و مورد پسند با صفحه بندی مناسب و ظاهری جذاب برای بازدیدکنندگان میباشد . این موضوع شامل انتخاب مناسب فونت ها ، چهارچوب ها ، گرافیک ها و ترکیب رنگ های مناسب می باشد .

مرحله بعدی باید این طراحی ها و ترکیب ها را به قالب HTML تبدیل نموده که این امر نیازمند تسلط بالایی به زبان HTML و نرم افزارهای مربوطه می باشد پوسته یا قالب سایت به طرح گرافیکی  وب سایت که ساختار گرافیکی کلیه صفحات را تشکیل می دهد، گفته می شود.

از ویژگی های بارز یک قالب سایت می توان به عدم تغییر رنگ، شکل و افت گرافیکی آن در تمامی صفحات وبسایت اشاره نمود. پوسته اختصاصی محتوای وب سایت را (مانند: تصاویر، متون، فرم ها و …) در جای خود قرار می دهد و هر اندازه که استانداردها و اصول گرافیکی برنامه نویسی  تحت وب در آن رعایت شده باشد، کاربران بیشتری را مجذوب خواهد نمود. قالب ها عموما با كدهاي جاوا اسكريپت طراحي ميشوند.

جاوا اسكريپت زبان برنامه نويسي پيشرفته اي است كه امكان ساخت ابزار هاي گوناگون را به سادگي در اختيار كاربر قرار ميدهد.البته در اين ميان نقش نرم افزار هایی  هم كه براي طراحي قالب سایت و ديگر ابزارهاي وب به كار ميروند انكار ناپذير است.

از ويژگي هاي يك قالب سایت خوب ميتوان به زيبايي ، تناسب با موضوع ، داشتن ابزار هاي مورد نياز و مخصوصا پويا مانند ابزار هايي كه با فلش پلير طراحي ميشوند وسرعت لود بالا (با توجه به سرعت اينترنت در ايران) اشاره كرد. تیم طراحی قالب سایت آنفایو با داشتن بهترین متخصصین این فن آماده پذیرش سفارش ائم از افراد حقیقی وحقوقی از سراسر کشور می باشد . داشتن یک وب سایت زیبا و پر سرعت را با متخصصان آنفایو تجربه کنید.

آنفایو متخصص در طراحی قالب وردپرس