در دنیای مدرن امروز که تکنولوژی حرف اول را میزند برای سازمان ها ، نهادهای دولتی ، شرکتها وافراد حقیقی داشتن یک وب سایت امری ضروری ومفید است .

از آنجا که قالب ها ظاهر سایت و قسمت های مختلف آنرا می سازند اولین مرحله برای ایجاد یک وب سایت ، طراحی یک قالب زیبا و مورد پسند با صفحه بندی مناسب و ظاهری جذاب برای بازدیدکنندگان میباشد . این موضوع شامل انتخاب مناسب فونت ها ، چهارچوب ها ، گرافیک ها و ترکیب رنگ های مناسب می باشد .

مرحله بعدی باید این طراحی ها و ترکیب ها را به قالب HTML تبدیل نموده که این امر نیازمند تسلط بالایی به زبان HTML و نرم افزارهای مربوطه می باشد پوسته یا قالب سایت به طرح گرافیکی  وب سایت که ساختار گرافیکی کلیه صفحات را تشکیل می دهد، گفته می شود.

از ویژگی های بارز یک قالب سایت می توان به عدم تغییر رنگ، شکل و افت گرافیکی آن در تمامی صفحات وبسایت اشاره نمود. پوسته اختصاصی محتوای وب سایت را (مانند: تصاویر، متون، فرم ها و …) در جای خود قرار می دهد و هر اندازه که استانداردها و اصول گرافیکی برنامه نویسی  تحت وب در آن رعایت شده باشد، کاربران بیشتری را مجذوب خواهد نمود. قالب ها عموما با کدهای جاوا اسکریپت طراحی میشوند.

جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی پیشرفته ای است که امکان ساخت ابزار های گوناگون را به سادگی در اختیار کاربر قرار میدهد.البته در این میان نقش نرم افزار هایی  هم که برای طراحی قالب سایت و دیگر ابزارهای وب به کار میروند انکار ناپذیر است.

از ویژگی های یک قالب سایت خوب میتوان به زیبایی ، تناسب با موضوع ، داشتن ابزار های مورد نیاز و مخصوصا پویا مانند ابزار هایی که با فلش پلیر طراحی میشوند وسرعت لود بالا (با توجه به سرعت اینترنت در ایران) اشاره کرد. تیم طراحی قالب سایت آنفایو با داشتن بهترین متخصصین این فن آماده پذیرش سفارش ائم از افراد حقیقی وحقوقی از سراسر کشور می باشد . داشتن یک وب سایت زیبا و پر سرعت را با متخصصان آنفایو تجربه کنید.

آنفایو متخصص در طراحی قالب وردپرس